Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem olyan mint régen. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan mint régen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Április 20-án jöttünk össze.Egy osztályba járunk.És amióta eggyütt vagyunk lesz@r.Megkérdeztem mi ennek az oka de azt mondta hogy én másokkal jobban elvagyok meg velük hülyéskedek.Én mindig vele szoktam lenni és azér nem hülyéskedek vele mert nem tudom nevetne e rajta vagy nem.Múlt héten nem is szólt hozzám és elegem lett szakítottam vele.De megkérdezte miér én meg azt hazudtam neki hogy a legjobb fiúbarátom tetszik.De ez nem így van!!Foggalmam sincs miér mondtam!:( Szombaton újra összejöttünk de megint sz@r rám.Megkérdeztem mi ennek az oka és azt mondta nem tujda elfelejteni amit mondtam neki.És mondtam hogy nem komolyan gondoltam meg hogy meddig fogja ezt csinálni.Azt mondta ameddig nem felejti el.És mivan ha soha nem fogja elfelejteni és örökké ilyen marad?Szerintetek?

2016. ápr. 11. 15:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mert szeretem
2016. ápr. 25. 19:51
 12/14 Thomika20 ***** válasza:
De basszus, ha leszar, rohadtul szerethet téged. Megakar dugni kb ennyit akar csak nem mondja ki.
2016. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen egy 14 éves megakar dugni amikor mondta hkgy 17-18évesen akarja elveszíteni
2016. ápr. 25. 22:06
 14/14 Thomika20 ***** válasza:
Hát 14 éves is akar már szexet már bocsi :D, ha meg nem, akkor ott nagyon nagy gáz van. Amúgy meg 14 éves vagy akkor miért is sírsz az után a pasi után? El mégy új iskolába, megismersz egy csomó másikat és egyből az lesz, hogy neked másik kell.
2016. ápr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!