Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok csak ha kapnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lol2 kérdése:

Lányok csak ha kapnátok egy random rózsát örülnétek? 😃

Figyelt kérdés
Két hete járunk a barátnőmmel viszont még semmit sem vettem neki de már szeretnék, egy szál rózsa jó ötlet ?
2016. ápr. 11. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, szerintem aranyos gesztus:)
2016. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon aranyos... Tuti meghatódnék... Imádnám.
2016. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*Eltekinte vattól hogy a rózsára alergiás vagyok (2-es)
2016. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Minden lány örülne neki.
2016. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy minden lány örülne én személy szerint utálom a virágokat tehát akkor most én nem vagyok lány?Én nem örülnék neki de lehet,hogy a csajod igen.
2016. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En inkabb kajanak:)

Egy nagy KFC-s kosar😍😍

2016. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Haverom küldött a barátnőjének virágot(személyesen venni nem tudott mert messze voltak egymástól), a lány odáig volt, nem sokkal utána össze is jöttek, szóval szerintem a lányok nagyrésze szereti de egyénfüggő:D
2016. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos, biztosan örülni fog! :)
2016. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon orulnek neki es en is meghatodnek:)

Bocsi az ekezetekert.:) 15/L.

2016. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bar az en baratom is csakugy venne.. de eddig nonapra. Es valentin napra sem kaptam semmit...szulinapomra egy csokor rozsat. Amugy ritkan lep meg. Pedig jo lemme

hiaba imadjuk egymast es jo minden. Nekem ez az egy hianyzik. Vegyel neki batran rozsat. Imadni fogja. Es tegedis.:):)

2016. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!