Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek én reagálom túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl vagy tényleg bunkóság ez?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk és ha együtt akarunk lenni főleg náluk vagyunk (több okból is, de most ezt nem részletezem). De ezzel nincs bajom, csak gyakran van, hogy tudja jól, hogy valami dolga van és úgy is kihív hozzájuk, engem meg itt hagy. Persze, meg lennék én a szüleivel meg a nővérével, csak most konkrétan nekik is dolguk van. De tényleg csak az a bajom, hogy én mondom neki, hogy mi lenne ha csak vasárnap találkoznánk stb. mert tanulnom is kéne és azt otthon egyedül jobban szeretek, de ő erre mindig azt mondja, hogy "tanulni itt is tudsz" meg "veled akarok lenni". Erre most is a nagybátyjának kell segítenie (én csak most tudtam meg), így kint szerelnek. Egy ideig kint voltam, aztán bejöttem erre elmentek valahova az autóval. Említettek valamit, hogy lehet átmennek valami szerszámért a rokonáékhoz, úgyhogy lehet, hogy csak elugrottak, de azért nem kellene szólni?! Szívem szerint hazahúznék csak hát 30 km-re lakok, meg közbe át kéne szállni egyszer, aztán nincsenek úgy buszok, hogy ne kelljen egy órát várnom, úgyhogy bonyolult.
2016. ápr. 16. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
De a kedvencem ez a "veled szeretnék lenni"... Arra nem gondol, hogy ha már kijövök hozzájuk, akkor lehetséges, hogy én is vele szeretnék lenni...
2016. ápr. 16. 13:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogosan gondolod ezt! Ez valóban bunkóság....
2016. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor mit kellene csinálnom? Mert megmondom neki, de nem nagyon változik semmi.
2016. ápr. 17. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Fontold meg a szakítást akkor.....egy kapcsolatban nem helyén való az,hogy így elhanyagolják egymást.
2016. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ill. nem is egymást,hanem egyik fél a másikat.
2016. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!