Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom ma szakított velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma szakított velem, azért ez bunkóság nem?

Figyelt kérdés
Hidegen hagy a Valentin nap sosem tartottam egy barátommal se mert ha valamit szeretsz azt az év minden napján szereted...de mégis azért ez rosszul esett. 16/l
2016. febr. 14. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Nem az, csak szarul érint.


Ha van kedved mesélhetsz róla mi történt.


23/F

2016. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
jó nagy köcs.ög
2016. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Ja, sokkal jobb lett volna egy napig hazudnia, nem?


Egyet tanulj meg, ami sok lánynak nem megy: attól, hogy valami rosszul esik, még nem feltétlenül bunkóság.

2016. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Látszik,hogy még kislány vagy most akkor mindenki kiírhatná,hogy az 365 napján valamikor a szakít a barátjával ez milyen köcsögség. Megértem,hogy fáj de hidd el már sok mindenki át esett ezen és jobb mint ha hülyítene sokáig,hogy mennyire szeret.
2016. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit túl van spilázva ez a valentin nap.
2016. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem , így lépett és ennyi . Hamarabb túl vagytok ezen , forrd ki minden oldalát a történetnek és szabaddá leszel .
2016. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

A valentinnap az nem a szerelmesekről szól...

A valentinnap arról szól, hogy (legtöbbet) a fiú költse a pénzét, hogy minden felesleges ajándékkal kedveskedjen a kedvesének..

De amúgy a lényege az hogy kóltsd a pénzt.. A virág/ajándék boltok ilyenkor szedik be a legnagyobb bevételt.. Tehát ez nem a szerelmesekről, hanem a vásárlásról szól :)

2016. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért, ha holnap szakított volna veled, akkor mosolyogva ugrándoznál?
2016. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is bunkosag,bar hidd el,ha holnap szakitott volna az is pontosan igy fajna.
2016. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Összeszednéd magad?! Kösz.

Neked most így mi bajod van? De most komolyan...

Szerinted bunkóság? Nem hinném. Mi van akkor ha ma szakított veled?

Ja, megvan; semmi. (nem a szakításra értem h semmi, hanem a szakítás dátumára;) Más ma veszíti el a családtagját, vagy a legjobb barátját. Nem Gyakorikérdéseken sajnáltatja magát.

Attól, hogy ez most kíírtad, olyan tipikus válaszokat vársz, mint "ő egy köcsög állat", "jesszusom, de dög"?

Szép napot!

(U.I.:mielőtt nekem állnál, hogy "húzzak a francba", azelőtt gondolkozzál el a válaszomon, és próbáld a kérdésedet külső, egy másik ember szeméből nézni!) 14/L

2016. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!