Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm meg fog unni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meg fog unni?

Figyelt kérdés
A lényeg: 2 és fél hete vagyunk együtt a találkozástól számítva 3 nap mulva már összejöttünk. Ő 17L én 21F, nekem ő az első barátnőm, de neki volt már több barátja. (nem voltunk még együtt) Itt lakik ahol én 10p biciklivel. Jártam hozzájuk kb minden nap, (ma is voltam). Beszélgettünk.. vagyis mégsem. Ő az a típus aki nagyon igényli az odafigyelést, és a beszélgetést (akármiről, mondta hogy akármilyen hülyeség de BESZÉLJÜNK). Van hogy elég jól elbeszélgetünk kb 1 órát, de az sem az igazi, velem van a baj. Nem tudok vele valamiért új témákat felhozni, egyáltalán nem vagyok túl komoly, rengeteget tudok beszélni szinte akárkivel, mindenféle őrültségekről. Elkezdünk valamiről, és kb ott abban is marad hogy mindketten elmondunk róla valamit. Sok a néma csönd, akár telefonon akár fb-n, akár személyesen. Volt 1-2 nap hogy elég jól elvoltunk, kb végig társalogtunk de ez a pár nap kevés. Többször hangoztatta hogy nem akarom megismerni, és sem mesélek magamról. Pedig én tényleg nagyon szeretem, mindennél jobban és ő is nagyon szeret, csak ez megy. Egyszer ültünk a padon, akkor még össze sem jöttünk, és az a kínos néma csend, nem tudtam mit mondani valamiért, nem az hogy zavarban voltam, hanem valamiért nem jött a szó a számra. Pedig másokkal sok dologról eltudok beszélgetni, de vele valamiért nem megy. Nem vagyok meg illetődve, sem zavarban, sem érzem cikinek magam semmi, csak egyszerűen nem megy :'(. Többször mondta már hogy neki ez így nem jó, változtassak mert szakítani fog, de nagyon szeret. Ma megígértem neki hogy legközelebbre változok, de tudom hogy ha nem tudok akkor vége. Akármilyen tipp amivel tudnátok segíteni, nagyon fontos lenne AKÁRMIT?

2016. ápr. 19. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
NEm akarlak elkeseríteni,de.. ha egy prá vagytok, és ültök a padon, és nincs mit mondj neki, hát.. feltesze a kérdést, érdemes az a kapcsolat. Ha tényleg összeilletek, ez a probléma fel sem merül, mert jön a beszédtéma... És te hangsúlyozo, nem vagy zavarban: akkor tesó nics téma köztetek. És hosszú távon nem vagytok egymás mellé valók. Külsőre egymásnak bejösztök, d ennyi.
2016. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha szeretne, nem fenyítene be ilyennek, hogy beszélgessünk, vagy szakítok... Az én barátom sem az a témafelhozogatós fajta, és neki is nagy félelme hogy meg fogom unni. Habár majdnem egy év alatt ez eddig nem sikerült. :D

Én tényleg szeretem őt, és viszem a témákat, alapból beszélgetős fajta vagyok, és mellettem azért ő is fejlődött ezen a téren, valamint kínos csönd soha nem volt kettőnk között.

Különben meg nem vagy cirkuszi majom, akinek szórakoztatnia kell a másik felet.

Valószínűleg nem illetek össze annyira. Ő még kicsit fiatalka, elvárja hogy a pasi lenyűgözze.

2016. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!