Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukám miért nem hiszi el,...

Anyukám miért nem hiszi el, hogy tényleg beteg vagyok? Kezdem már nagyon unni!

Figyelt kérdés

Vasárnap estétől megy a hasam, hánytam is. Hétfőn reggel nagy veszekedés után maradhattam csak itthon, 11-kor pedig orvoshoz mentem, aki közölte, hogy maradjak otthon, szerdán pedig menjek vissza, hogy javult e.

Most kedden ugyan úgy megy a hasam, egy pohár víz nem marad meg bennem, 20 percenként megyek wc-re.

Anyum pedig közölte, hogy márpedig csütörtökön menjek be suliba, mert az érettségi miatt nem engedhetek meg magamnak egy hét hiányzást. Mikor mondtam neki, hogy még mindig megy a hasam, elkezdett velem kiabálni, hogy csak találgatok, meg lusta vagyok, és közölte, hogy ha itthon maradok az az én bajom lesz, mert sz*r lesz az érettségim.

De nem értem mi a baja!

18 éves lány vagyok, jól tanulok, bepótolom az anyagot ha hiányzok és lógni sem szoktam. Életemben egyszer lógtam, év vége előtt töri TZ-ről, mert 4,6 volt az átlagom, és féltem, hogy lerontom.

Mit mondjak neki? Bármit mondok ő van megsértődve, amiért itthon maradok.

Azért megnézném, ahogy ő cifrafo*ással elmegy dolgozni...



2016. febr. 23. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki mit produkáltál a wc-n. Hátha akkor elhiszi, hogy még beteg vagy. Egyébként én is most estem át egy hányás/hasmenés fertőzésen, 3 nap volt a gyógyulás. Nem kívánom senkinek, amit az első éjszakán átéltem.
2016. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!