Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem a barátom de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom de én szeretem. Mit tehetek hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
Másfél éve lett volna 26.-án h együtt vagyunk.Az eléje csodás volt mint akit nekem teremtettek minden klappol sose veszekedtünk irt nekem cukikat rendes rap szöveget mindig áradozott milyen jó hogy vagyok neki.Aztán ez megváltozott.Azt akartam h csak velem foglalkozzon mert nekem mindennel fontosabb volt én mindent félredobtam barátokat mindenkit csak vele akartam lenni mindennap.Ő bejárós 30kmre lakik.A legjobb spanjával összevesztem nagyon mert elhordott mindennek ezért tiltottam tőle.Ezután folyamatos veszekedések mert nem akarta vele megszakítani a kapcsolatot ami nagyon zavart.Jött az én vagy ő helyzet.nem volt valami boldog de nem beszéltek Osztálytársam hozott össze minket (lány) legjobb barátja és féltékeny voltam nem akartam hogy kettesben legyenek mert féltem h elveszíthetem mivel rég ismerik egymást egy helyen laknak stb ..ezért is veszekedések nagyon sok..Januártól kezdve más volt minden.Nem volt velem olyan mint rég nem irt cukit nem jött örömmel hozzám nem volt lelkes ..Úgy éreztem hanyagol ezért hisztiztem h foglalkozzon velem.Semmi változás.megbeszéltük h nem balhézok semmin ő foglalkozik velem..nem volt változás.Egyre boldogtalanabb voltam mert nem akart többet találkozni mert fáradt és pihenni akar.Több szabadidőt kért.A barátaival akart lenni egyre többet.féltem h még jobban eltávolodik..Aztán a végére már nagyon kivoltam és pénteken dobtam hogy észheztérjen.Nem irt hétvégén semmit.Ráírtam és megbeszéltünk 1 talit.Ma elmondta hogy nem szeret már úgy ez megromlott és nem lesz olyan már többet.Nem kaptam meg 1 esélyt a könyörgésem ellenére se:( Azt mondta jobbat érdemlek aki úgy szeret engem mint én őt. Azt mondta nem akarja ezt a kapcsolatot már és nem tud úgy szeretni mint az elején.Meg se próbálja helyrehozni pedig mondtam hogy változok amiben csak kéri engedek neki még ha rossz is lesz nekem.Mindent megtennék hogy újra jó legyen és szeressen.Szeret valamennyire minimálisan de nem elég ahhoz hogy újrakezdjük.Elvileg neki is nehéz mert nem tudja leszedni a képünket se facebookról se a kapcsolatot.. Hogy győzhetném meg hogy oké lesz minden? Én nagyon szeretem minden ellenére és nem értem..mások megcsalják egymást mégis megbocsájtanak itt ilyesmiről szó se volt csak a veszekedések.Tudom nagyon sokat hibáztam de ki nem? Tapasztalatok? Volt hogy az exetek rájött hogy hibázott és visszajöttek az érzések? Vagy ne erőltessem? Ő ír rám megkérdezni hogy vagyok..de ugye nem tudok másról beszélni csak kettőnkről.Első szerelmem és iszonyat nehéz.Az a sok közös emlék meg cucc ami van. Aki volt ilyen helyzetbe az tudja miről beszélek.Kérlek ne írjatok bántó kommenteket ígyis elég magamalatt vagyok :D Idővel lehet újra egymásra találunk ezt mondta 50-50 %..de kitudja nem reménykedek.Elvileg ha akarni fog és nem lesz senkim visszaszerez. Viszont most én akarom őt visszakapni.Tanácsokat írjatok:/

2016. ápr. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Egy embert nem lehet kisajátítani, mert nem egy tárgy, és nem te irányítod. Hagyd békén, egyértelmű hogy nem szeret téged, csak te erőlteted az egészet rá, ha összejönnétek újra az is csak azért lenne, mert ő gyengébb jellem. Először is nőj fel, legyél kicsit egyedül, tanulj meg helyesen írni, gondolkodni, aztán pasizz. Senki nem szereti a buta, erőszakos kislányokat. Ha szeret akkor meg keresni fog majd. Hagyd most békén a srácot. Eddig levegőt sem kapott melletted szerencsétlen.
2016. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább
2016. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két alkalommal is volt féltékenységi ügyed és azt írod, hogy nem akpsz esélyt? Ez kettő. Aztán volt beszélgetésetek ezzel kapcsolatban, ami szintén nem sikerült, ez három. A törődésért való hisztidet is eltűrte... de szerinted nem adott esélyt. Bár csak átfutottam a szöveget, de ha jól értelmeztem, akkor ez 4 olyan dolog, ami miatt egy hevesebb vérmérsékletű embernél szóba kerülhetett volna a szakítás.

A leírás alapján szerintem egyértelmű, hogy magadnak kerested a bajt.


A visszaszerzéséhez őszintánek kell lenned. Eleinte hagyni neki egy kis időt, hogy át tudja gondolni, azután pedig őszintén elé kell állnod és elmondani az érzéseidet. És ott jó lenne tisztázni is a dolgokat, mert a döntésétől függően élnétek tovább az életeteket. Te sem roskadhatsz magadba egy nemleges válasz esetén. Tehát túl kell tenned magad, miután eldöntötte a kapcsolatotok jövőjét és nemleges választ kapsz, nem maradhat így függőben. Mindenki átesik az első kapcsolaton. Tudom, hogy nem hangzik bíztatóan, de ritka, amikor az első nagyon komolyra fordul. Tehát sok-sok ember átesett ezeken a dolgokon, amit most élsz meg.

Bocsi, ha egy picit nyers voltam. Azért kívánom, hogy rendeződjön és fel a fejjel, mert nem a szomorkodásból fog jobbra fordulni. :)

2016. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy borzalom vagy. Én már korábban menekültem volna előled.
2016. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A féltékenység betegség.
2018. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!