Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, 4 honapja vagyunk egyutt és le akarunk feküdni. kicsit félek az elsőtől

2016. ápr. 21. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Le akartok? Te is? Mert nekem az jön le hogy neked még vannak kétségeid. És úgy nem szabad belevágni! Szóval ha igazam van akkor tessék várni amíg te is biztos leszel benne.
2016. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőnél sose lehet teljesen biztos az ember...

Szerintem amúgy igen

2016. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thomika20 ***** válasza:
Szex nélkül nem lehet meg lenni? Minek akarsz belevágni? Úgy is még változni fogsz és nagyon kicsi az esélye, hogy örökre együtt maradtok. Jó pár numeráért meg ne akard már eldobni a szüzességed. 90% hogy nem az igazi neked.
2016. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!