Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megtennétek még valamit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek még valamit egy ilyen kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve lakik nálam a barátnőm és lassan 1,5 éve vagyunk együtt. Rengeteg helyen voltam vele, nagyon sokszor érte mentem munkába,suliba,mindig csináltam vele valami programot. A volt barátaival nem igazán volt sehol és nem is volt annyira komoly a kapcsolatuk,néha egymásnál aludtak de akkor is a szülők otthon voltak stb.. Szüleivel nem jövök ki túl jól mert hiába megyek át hozzájuk bármennyiszer nem igazán beszélgetnek velem,van hogy hozzám se szólnak és kellemetlenül érzem ott magam nagyon. Próbáltam sokszor megbeszélni a barátnőmmel hogy ez engem zavar és azt mondta hogy mindenkivel ilyenek voltak a szülei de nekem ez akkor is borzasztó hogy ülök órákon át csendbe és senki nem szól hozzám vagy a barátnőm elmegy az anyjával sugdolózni a másik szobába ami méginkább zavar. Barátnői teljesen más stílusuak ,ők kiülnek a deákra iszogatni meg leülnek egy padra cigizgetni vagy beülnek valami kocsmába szóval semmi értelmes programot nem csinálnak soha én viszont viszem kirándulni,moziba,medveparkba,étterem,uszoda stb.. Barátnőm így megállapította hogy én nem birom az ő szüleit mivel nem akarok már nagyon átmenni a barátnői meg engem nem bírnak mivel 'kisajátítom" a barátnőm mert barátnőm dolgozik és suliba jár így sokszor van hogy 1-2 órára találkozunk csak napközben és este meg már ahogy haza ér elalszik ezért örülök ha van szabadideje akkor csinálunk valamit. Lényegében barátnőmmel most nagyon megromlott a kapcsolatunk és 2. alkalom hogy szakítani akar velem és a fő ok hogy nem bírom a családját és a barátnőit. Régebben minden meg volt beszélve előre ha elmegy beülni kávézni a barátnőjével most meg már heti 3-4 napot mással akar lenni és ha megkérem sem mondja le. Azt mondja hogy meglehet javítani a kapcsolatunk és próbáljuk meg de én már azon gondolkozok hogy másik lány felé nyitok mert annyi mindent megtettem érte hogy úgy gondolom már talán többet is mint amennyit érdemel. Mostanában nem érdekli nagyon ha valami lány ír nekem interneten vagy hasonlók. Biztos hogy nincs senki mása és nem csal meg csak tanácstalan vagyok hogy mit csináljak a kapcsolattal. Úgy érzem nem próbálkozik semmivel hogy javuljon a kapcsolat és én meg így nem érzem jól magam. Nem tudom hogy várjak e hátha jó lesz vagy hagyjam az egészet. Ha mondom is neki hogy már nem birom ezt így akkor csak rákérdez hogy hazaköltözzek? Viszont közben meg napközben ír mindig és este is odabújik hozzám. Ti mit csinálnátok? 23/F
2016. ápr. 15. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordított helyzetben voltam egy ugyanilyen kapcsolatban, csak én voltam a lány. Idővel még rosszabbra fordult, nem bírtam idegileg, és szakítottam a barátommal
2016. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én már rég befejeztem volna.Ő semmit se tesz ebbe a kapcsolatba.A szülei is érdekesek ...keress olyat aki szintén ennyit tenne érted ..
2016. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lazíts egy kicsit, mert néha tényleg jó csak úgy ücsörögni a barátokkal és nem csinálni semmit, csak nézni ki a fejünkből. Meg a csajos délutánok is kellenek, hogy feltöltődjön az ember. Ha a szülők mufurcok, ne foglalkozz velük, vegyél elő egy könyvet és olvass, nem kell téged szórakoztatni, feltalálod te magad. Kicsit engedd élni azt a lányt, tényleg úgy jón le, hogy kisajátítod.
2016. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!