Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon durva, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon durva, ha egy 13 éves lány és egy 16 éves fiú összejönnek?

Figyelt kérdés

Pont mindkettőnknek novemberben van a szülinapja, szóval hamarosan (na jó, olyan hamar nem),de én 14 leszek ő pedig 17.

Szerintetek lenne értelme megpróbálni? Vagy ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor nincs mit kérdezni? Viszont, nem nagy a kor különbség?



2016. ápr. 22. 00:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A rib***kodás teljesen más. Amíg pedig nem voltál szerelmes, addig szerintem nem tudod milyen ilyen helyzetben lenni. Szó sincs róla, hogy pasizni akarok, csak úgy megtörtént...
2016. ápr. 22. 21:33
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó. Ja 13 vagy? Már értem mi ez a 17 évesen még éretlen úgyis csak kihasználna :) Úgy néz ki aki itt éretlen az te vagy :)
2016. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul 13 évesen sok fogalmad lehet arról, hogy milyen volt a "nem mai" társadalom.
2016. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
Én kérek elnézést,hogy le mertem írni mit gondolok...de tényleg..Én tapasztaltam már,hogy milyen amikor egy srác idősebb..Engem ugyan kihasznált,jó,ez nem az jelenti,hogy téged is ki fog,mert ha szeretitek egymást,akkor sok sikert.DE tudom milyen ez,voltam már igazán szerelmes,szóval lehet mondani,hogy én vagyok az éretlen,meg be lehet oltani.És amúgy igen,13 évesen tudom milyen volt a régi társadalom,mert tudod nekem meséltek a régi dolgokról,meg amúgy sem volt mindig ilyen a világ.úgyhogy le lehet szállni rólam,én csak annyit mondtam,hogy vannak olyan fiúk akik éretlenek,DE vannak akik nem.
2016. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Csak azokat használják ki akiket ki lehet :D xDD Ez a meséltek sztori meg... Az korán sem biztos, hogy úgy van. És erre elég sokszor rácáfoltam már. Főleg mikor azt mondta nekem egy ismerősöm, hogy mekkora szégyen, hogy a mai gyerekek csak a gép előtt rohadnak neki soha nem volt semmi ilyen függősége. Mondom ne viccelj már. Annyi tv volt a garázsba hogy szó szerint nem lehetett eljutni a szekrényig :D Erre csak megsértődött. Ezt a "Meséltek róla" dolgot csak ennyire kell elhinni. :) Semmivel nem volt "jobb" csak régen a gyerekeknek más függőségük volt és más hülyeségeket csináltak.
2016. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
#10 : a szellemi ertseg az nem korhoz kotott, ha mar mindenki ezen problemazik, akkor elmeselnem hogy nemreg talalkoztam egy olyan 3 eves kislannyal aki allitom hogy ertelmesebb volt mint par 10 eves, ha a vonzodas kolcsonos akkor akkor nincs semmi baj sot a harom ev meg nem is olyan sok, most meg egy kicsit de egy ev mulva mar tenyleg semmi nem lesz, a masik resze amin sok mindenki problemazott... mindenkinek van egy also hatara amit nem akar megszegni, nekem 15-16 de igazabol az lenne a legjobb ha 17 alatt nem de a szamokat mi hatarozzuk meg, es a mi eletunket is mi befolyasoljuk, lehet hogy nem akarod olyan koran de lehet hogy megtortenik, de lehet hogy nem is fogod banni ha nem vartal meg egy bizonyos kort... a vedekezesre viszont mindenkeppen kell figyelni gondolom nem szeretnetek kisbabat 14 eves ;)
2016. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14%
Jól van.Szerinted érdekelsz? Elmondom nem..Én csak válaszoltam,ettől még lehetnek kivételek.Szóval kuss van,mert már kezd elegem lenni,hogy mindenki csak olt,de szóba szólni nem mernétek.Puszika 14/L
2016. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
xDD Ezt ki mesélte neked? Látszódik, de valami otthon agyonkényeztetett kis fruska vagy aki azt hiszi ő szarta a spanyolviaszt.
2016. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Na jó xD azt hiszem elkanyarodtunk, egy kicsit a témától (akármennyire is jól szórakoztam), de úgy gondolom ennek nem itt a helye... :/

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és az egyéb véleményfejtegetéseket :D

2016. ápr. 29. 17:52
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm akkori 12 éves lánya egy 23 éves egyetemre járó "gyökérrel" járt másfél évig, úgy, hogy a srác két hét után a lánynál (lánnyal) aludt.

Megjegyzem a lány motel-étterem tulajdonos szülei vannak

a srácnak az apja valami tőzsde bankár.

Szóval oligarchák.


Erre ti mit léptek?

2016. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!