Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy aki szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki szeret helyes fiúkkal ismerkedni, beszélni és nem egy bányarém, azt egyből le ri*bancozzák?

Figyelt kérdés
Nem értem azokat az embereket akik előre ítélkeznek amikor nem is ismerik az embert. 15/L
2016. ápr. 25. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Privát üzeneteket is elfogadok. :)
2016. ápr. 25. 16:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kevésbé előnyös külsővel rendelkező fiúk mondják csak.
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előítéleteket én sem értem. Attól mert egy lány ismerkedik nem ri*anc!!!! Aki ennek ellenére is azt álítja azzal nem kell foglalkozni!! Hagy mondja kit érdekel!!
2016. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy beszélgetsz fiúkkal még nem vagy ri*banc. Viszont eléggé úgy tűnik neked még beszélgetésnél/barátkozásnál is a külső számít, ami eléggé undorító... Ha nem is vagy ri*banc, én azért kerülnélek
2016. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy csak a "szépfiúkkal" beszélek! De az már más kategória, hogy ki tetszik nekem.
2016. ápr. 25. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
De, pont azt mondtad :D
2016. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak azt, hogy szeretek velük beszélni, de nem mindegyikkel, csak amelyik rendes. Azt viszont nem mondtam, hogy kizárólag csak velük beszélek... :D
2016. ápr. 25. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 kikkel besztelgetsz kehet ronda szep. Ettol meg a legirigyebb sem ribncoz le. Ha csak nem teszel erte... Dragam a storyd valoszinuleg nem kerek. En mindig a legszebbek kozott voltam a suliban es csak jo csavoim voltak de kedves voltam a nalam csunyabbakkal is es az osztalyban levo "nem menokkel" is. Mint kesobb kiderult (boven egyetem utan) hogy jol tettem. Akiket a tobbi "akkori menő" kerult sehol nincs viszont a nem menők mára menők. Ennyit erről. En viszont szep is maradtam es sok menő barátom is van.
2016. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Kicsit nagy az egód, nem? De nem akarlak sértegrtni. Tudod én nem az a rámászós fajta vagyok...
2016. ápr. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!