Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tegyek? Nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Nem akar a barátnőm lenni!

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki nagyon tetszik. Társalgási meg ilyen problémák nincsenek :D Úgy látom ő is nagyon kedvel engem,sokat szoktunk beszélgetni. Egy suliba járunk. Múltkor vagy 2 órát bezsélgettünk (Messengeren) és valahogy oda került a dolog hogy megkérdeztem hogy mi tenne ha meghívnám valahova és azt mondta hogy nem jönne el mert az randinak számít és semmi ilyesmit nem akar. Azóta is beszélünk meg próbálok személyesen is sokszor beszélni de nem lehet mert valaki mindig megzavar vagy a barátnői vagy az én idióta haverjaim 😂 egyébként csak 21 nap van köztünk, persze én vagyok az idősebb (ha idősebb lenne persze nem akarnák semmi ilyesmit) Merjem ezután megkérdezni hogy lenne-e barátnőm?
2016. ápr. 26. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd azt hogy továbblépsz

Ez a legegyértelműbb elutasítás volt. Ha megkérdeznéd h lenne e a barátnőd az alapbol gáz lenne merr igy nem kérdezzük neg másrész egy baráságot rontanál el.

2016. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel, elég elutasítóan hangzik, viszont ne csüggedj, ha még sokáig beszélgettek lehet hogy változni fog. Viszont ezt a letámadlakhogyleszel-eabarátnőm dolgot felejtsd el.. nagyon gáz.
2016. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lépj tovább, mást nem nagyon tehetsz, ha nem akar járni veled akkor nem akar.
2016. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!