Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akibe beleszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe beleszerettem de ő csak barátom akar lenni! Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Ezzel a lánnyal minden jól alakult elsőnek, össze is akart velem jönni, úgy éreztem hogy szeretett mondta is és találkoztunk is történt ölelés stb... de mostanába már nem úgy beszél velem nem flörtöl velem.Szerintetek van még esélyem arra hogy újra belém szeressen? és hogyan tegyem azt? 16F
2016. márc. 26. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz rá, valahogy igy: "valami baj van mert az utobbi idoben furcsan viselkedsz" ha azt válaszolja hogy nincs semmi gond, ne legyél olyan bisztos benne mert lehet hogy van valami csak fél vagy nm akarja hogy megtud
2016. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már nem egyszer hogy van valami baja vagy haragszik de aztmondta nem, de mégis...
2016. márc. 26. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ülj le vele beszélj erről nyíltan hogy mi a problémád hátha ez segít.
2016. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat srácok! De ha tegyük fel ez valóban bekövetkezik hogy csak barátom akar lenni, akkor van még esély arra hogy belém szeressen? Vagy lehet amiatt nem akar velem járni mert történt valami vele? Előre is köszönöm
2016. márc. 26. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit összetettebb dolog.Ha csak játszadozik veled akkor sajnos le kell hogy mondj róla.Ha viszont ő is akar valamit csak bizonytalan(lehet emiatt mondja hogy csak barátok)akkor legyél vele kedves,normális,beszélgessetek ilyesmi.Lényegében hívd randira és bizonyítsd be neki hogy te szereted és többet akarsz mint egy barátság.
2016. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy játszadozna velem, barátnői is aztmondták hogy akarja de egyszer csak azt hallottam hogy nem akar semmit most senkivel stb... szóval most nem értem mivan hogy belőle elszállt a szerelem vagy sose szeretett annyira
2016. márc. 26. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor vagy éretlen vagy ő se tudja mit akar.Én a helyedben azt csinálnám amit fentebb írtam hiszen ha bizonytalan meg kell neki mutatni hogy te szereted őt.
2016. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtséged remélem bejön az ötleted esetleg ha még bárkinek bármi féle ötlete van szìvesen meghallgatom
2016. márc. 26. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Még volna egy kérdésem ha ez tényleg igy lesz csak barátom akar lenni akkor mennyi az esély arra hogy újra belém szeressen?
2016. márc. 27. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!