Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy a többség szerint egy 19 éves srácnak szégyen-e ha egy 15 éves barátnője van? És mit gondoltok hány éves kortól meddig van rendben a dolog? pl: 17-től 21 éves korig vagy ilyesmit választ várok.Előre is köszi a válaszokat!
2016. ápr. 29. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek csak számok! Nem jelentenek semmit, az érettséget nem számokban kell nézni! Szerintem 10 évig még csak nagynak sem mondható a korkülönbség...Nincs ezzel semmi gond, ha csak nem erőlteti rá az egyik a másikra azt amit korából adódóan még nem akar (gondolok itt a szexre)
2016. ápr. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Számok, számok mi? A nagy szart!

12-15+ sok

13-16+ sok

14-17+ sok

15-18+ sok

Stb stb. Ami nekem elfogadható az egy, két év korkülönbség.

2016. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettesnek van igaza.
2016. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 éves ismerősömnek 20 éves a barátja, hónapok óta együtt vannak, eddig egy nagyobb vitáról tudok, de azt is megoldották
2016. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem ezek csak számok, DE azt hozzá kell tennem, hogy egy igazi szerelem és kapcsolat nem igazán lehet 15-16 év alatt...mondok egy élő példát, hogy ezek nem számítanak! Nővérem 15 és fél volt amikor összejött az első barátjával aki 7 évvel volt idősebb nála, sokáig voltak együtt aztán szétmentek, volt egy nagyobb szünet majd újra együtt voltak elég sokáig, most megint van egy nagyobb szünet köztük, senki nem gondolja, hogy vége köztük! Az a barátja volt az összes közül akit mindenki szeretett! Élő példa, hogy az olyan apró dolgok, mint a korkülönbség nem számít!
2016. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
5-ös, tényleg nem számít.... dehogyis, hát most írtad le, hogy nem tudnak együtt maradni. Oké, nem fogsz rám hallgatni, csak közlöm, hogy tévhitben élsz. És végülis megtheted, nem fáj neked, ugye? Na, akkor élj ebben a hitben, ha neked kényelmesebb.
2016. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 19-15 határeset.
2016. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!