Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adjak neki eselyt? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki eselyt? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Volt egy baratom,ket napja szakitottam vele es azon gondolkodom hogy megbocsassak e neki. Egy penteki napon konfin voltunk (osztalytarsak vagyunk egyutt tancolunk egymas mellett ulunk)egy evesek lettunk volna de az tortent hogy HARMADJARA bamulta neg egy no melleit. Az elso kettonel is hisztiztem es mondtam neki hogy ez fajt. De akkor megbocsatottam. De most is megbamulta es olyan mintha direkt csinalta volna. De azt mondta sajnalja stb. Ja es meg az nap szakitottam vele. Nem tudom mit tegyek van e ertelme folytatni?

2016. ápr. 30. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog, hogy azért szakítotok mert megbámult egy nőt. Te nem szoktál fiúkra ránézni se?
2016. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de elég hülye vagy. Azért szakítotál vele, mert megnézett egy nőt? Csak, hogy az előzőt idézzem, te soha nem nézel rá másik fiúra? Fiúból vannak! Hahó ez itt a föld. Na és mi lenne, ha egy másik lánnyal beszélgetne? Lefejeztetnéd? 13/L
2016. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pff, most komolyan azért szakítottál vele, mert rá mert nézni a csajra?
2016. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ekkora retard lennél én újra nem kezdeném veled az fix.
2016. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azert mert ranezett hanem azert mert harmadjara bamulta meg egy no csocseit ugy hogy ott ultem mellette.az elozo kettonel szepen mondtam neki hogy ne tegye amikor ott vagyok mellette. De nem fogadta meg. Harmadjara viszont olyan volt mintha direkt csinalta volna. Nyilvan meg nez par masodpercig egy jo not. De nem folyamatosan oda oda pillant mikozben tudja hogy kiborit es hogy mellette ulok
2016. ápr. 30. 17:54
 6/11 Kosbor24 ***** válasza:
100%
Ha újra összejöttök, szúrd ki a szemét, és nem fordul többé elő. boldog életet, és egy szobatiszta vakvezető kutyát kívánok nektek :)
2016. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 theweeknd ***** válasza:
100%
szokták mondani hűséget igérnek nem vakságot
2016. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Latom nornalis valaszok nem erkeznek xd
2016. máj. 1. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeeintem is hulye vagy ha ezert szakitasz vele.. jo megertem en is kiborulnek de inkabb durcazz be es vedd ra hogy bekitsen ki valahogy hidd el ezt elvezni fogod. Vagy vagd gyomor szajon es mond hogy ne elottem
2016. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pontosan azt csinaltam amit az utolso valaszolo mondott. Rendbe kell hozza a dolgokat es legkozelebb tokon rugom ha elottem bamul meg csajokat xd
2016. máj. 3. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!