Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nem működik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem működik a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 1 éve szakítottunk a barátommal, aki azóta is nagyon hiányzik, 2 évig voltunk együtt. Az 1 év alatt volt más aki tetszett de nem bírom elfelejteni a régi barátom.. Van egy fiú aki fél éve küzd értem, de régebben sem működött részemről és megmondtam neki.. 2hónapja újra beszélünk, rendszeresen találkozunk, azt hittem talán most összejöhet, de nem.. Nem akarom őt megbántani, a legrendesebb fiú akit ismerek, de nem akarok vele lenni úgy, hogy nagyon sokat a régi barátomra gondolok. Mit mondjak neki?
2016. máj. 2. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt,amit itt leírtál.Ha finoman közlöd vele a dolgokat,és elmondod neki,hogy nem akarsz vele úgy lenni,hogy sokat gondolsz az exedre,akkor gondolom megérti.Csak légy őszinte.
2016. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet kell értsek az előttem szólóval. De valószínűleg, ha a srác tényleg szeret téged, nem fogja csak emiatt feladni. Mert a szerelem pont erről szól! Hogy akkor is szereted, amikor már mindenki lemondott és senki nem támogat téged, nem szabad feladnod! .... Sőt pontosan akkor nem szabad feladni! Ha feladja, legalább biztosan tudni fogod, hogy a kapcsolatotokban nem szeret téged.
2016. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!