Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Úgy érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem hogy már nem nagyon működik a kapcsolatunk és hogy már régebben kellett volna szakitanom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyunk együtt...veszekedtünk már rengeteget, csalódtunk egymásban, de nemtudunk elszakadni egymástól.Ezek ellenére volt sok szép is.Azthiszem ő jobban szeret engem mint én őt.Én nemtudom mit érzek.Próbáltuk már megbeszélni, de nem sok minden változott..valamelyik nap mondta hogy egy ideje már csak rossz érzése van (szerintem ő úgy értette hogy fájdalom)..azt tudni kell hogy a csalódások miatt elég nagyok lettek az elvárásaim és elég nehéz neki mindenre figyelnie és megfelelnie(igazából szerintem csak neki nehéz. én vagyok az első komolyabb barátnője..nem voltak tapasztalatai..amúgy is eléggé mindent a szájába kell rágni).Eddig szakitottam vele 2x de ezeke a szakitások olyanok voltak hogy semilyen..ami még elég sokszor meghátrált hogy nem feküdtem le vele..lelkiismeret furdalásom volt/van mert még szűz és szinte már 20(én is szűz vagyok).Nemtudom miért nem történt még meg.nagyon félénk vagyok meg elhatároztam hogy 17 éves koromig nem teszem meg és mire eljött hogy 17 vagyok talán már nem szeretem annyira..gondolom ezért nem tudom rávenni magamat..Nagyon nehéz döntést hoznom.Úgy érzem hogy nem megy és hogy jobb lenne ha szakitanánk de félek hogy megbánom.nem akarom hogy más barátnője legyen..hogy mással legyen olyan kapcsolatba mint velem.hogy mást szeressen, kivánjon.Miért van ez? Mi ez?

2014. ápr. 8. 19:22
1 2
 1/13 Mr. Truth ***** válasza:

Ráuntál de tudod hogy még egy ilyen balekot nem találsz és nem akarod hogy egy tökösebb csaj elvigye és rájöjjön a csávo hogy te is csak egy nagyigényu fapina vagy...

Szerimtem ez a bajod

2014. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja és nekem is vele van az első komolyabb kapcsolatom..
2014. ápr. 8. 19:25
 3/13 A kérdező kommentje:
Mr. Truth kössz kedvességed határtalan :). nem azért akarok szakitani mert ráuntam.. csak nem akarom pazarolni az idejét.. meg úgy érzem hogy nem lesz ennél jobb..nem fognak megoldódni a problémák.
2014. ápr. 8. 19:27
 4/13 Mr. Truth ***** válasza:
Nincsmit :) igen mond ki hogy taho vagyok, mert az vagyok... Én is voltamca srác helyében és ugyanezt a blablát kaptam tőle én is... Szakitottunk és egy hét mulva már egy nyegle között**ög fa**át szopta aki semmib
2014. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mr. Truth ***** válasza:

...semmibe vette holott én mindemt megadtam neki amit tudtam...

Ez lemaradt

2014. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem egyforma a helyzetünk..én igen is törődök és törődtem vele..néha talán túlságosan is..az hogy nagyok az elvárásaim arról csak ő tehet.amig nem csalódtam benne akkorákat addig egy szavam se volt.egy cseppnyi féltékenység sem volt bennem.bevallom szerintem már beteges a viselkedésem de ez csak is emiatt van..mondjuk neki is elég nagy elvárásai vannak és elég sok mindent eldobtam miatta én is..
2014. ápr. 8. 19:37
 7/13 Mr. Truth ***** válasza:
Ha ennyire emlegeted hogy mit mondtál le miatta akkor minek vagytok együtt? A párkapcsolat önzetlenségrol és komprumisszumokbol áll... Ha felemlegeted máris elvesztette a kapcsolat az onzetlenségét. Én sem gondoltam addig arra az eszement sok pémzre amit elb**sztam a nomre csak azért hogy örüljön. Máig sem tudja és igy van rendjén.
2014. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ennyire emlegetem? egyszer mondtam el..és nem azért mert megbántam hanem hogy tudd nem csak nekem vannak nagy elvárásaim és nem csak ő dob el sok mindent miattam.
2014. ápr. 8. 19:44
 9/13 A kérdező kommentje:
a pénzről meg annyit hogy az tény hogy sokat elcseszett rám ajándékok szülinapra meg a hülye ünnepekre de én is költöttem rá szépen AMIT NEM BÁNOK EGYÁLTALÁN. és soha nem használtam ki soha nem engedem hogy fizessen nekem ha elmegyünk esetleg kajálni..vagy ilyesmi.
2014. ápr. 8. 19:53
 10/13 A kérdező kommentje:
és mondod hogy ugyanezt a blablat kaptad te is. ha én is csak "blablaznék" minek irnám ki ide? miért hazudnék pont itt? akkor simán megtudnám tenni és nem vacilálnék rajta itt..
2014. ápr. 8. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!