Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban már többször is...

Álmomban már többször is csókolóztam és miegymás fiúkkal. De van barátom, akit szeretek és jól is működik a kapcsolatunk. Miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Erotikus álom. Én macskafülű csajokkal szoktam álmodni ennél durvábbakat is.
2013. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is szoktam almodni, hogy szexelek masokkal. Neha arc nelkul. Volt mar almomban orgazmusom is. Ettol en meg huseges vagyok, nem tudom miert van ez igy.
2013. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ez egy erotikus álom minden embernek, van ilyen élménye jelentése: erotikus vágyakozás túlfűtött szenvedély Üdv, Jigsaw erotikus tanácsadó. :-)
2013. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem álmomban az összes haverom összes eddigi nője megvolt már :D Elmondtam nekik is, aszonták egy beteg állat vagyok :D De ismernek, és tudják, hogy mindezek ellenére számomra szent tabu a haver barátnője.
2013. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatal korban a legjobban a szex foglalkoztatja az embert, ezért nyilvánvaló, hogy álmainkban is többször kap szerepet. Majd kinövöd. Később is előfordul ugyan (főleg telihold idején), de jóval ritkábban.
2013. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!