Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normalis? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis? Vagy mar tul ment a határon?

Figyelt kérdés
Ma reggel azzal hívott fel,hogy minek tiltottam le facen, holott semmisől semmit nemtudtam, és egybol nekem all,hogy minek csinaltam ezt meg stb, es mikor mondtam hogy nem is en voltam,alljon mar le,akkor elkezdte,hogy akkor biztos anyum volt,mert bevan jelentkezve a gepen/ es mikor mondtam h biztos hogy nem o volt,akkor elkezdett orditani,hogy akkor ki mas lehetett.. na en ekkor jl megmagyaraztam neki a dolgokat, es most meg az van,hogy még o van felhaborodva,hogy hogy beszelek vele,meg hogy ot mar az egesz nem erdekelni. Szeritetek jogosan csinalt igy? Vagy mar tulzas?

2016. márc. 26. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

"Szerintetek ez normalis? Vagy mar tul ment a határon?". Eloszor azt hittem hogy valami kivándorlórol lesz szo 😁 de haat annak tobb értelme lett volna mint ennek a marhaságnak amit leírtál 😎

17F

2016. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Jogosan akadt ki!:D forditott helyzetben valoszinuleg te is igy gondolnad, hiszen ki mas tilthatott volna le ha nem o!:D jogos ki akadas de egy felre ertesen butasag vitazni!

Meg kell beszelni jelszot kell valtoztatni! :)

2016. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jogosan akadt ki, persze te is, hiszen nem te tiltottad. Próbáld meg neki kedvesen, nyugodtan elmagyarázni, mi történt.:)
2016. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jogos... meg is ertenem ha dobna:DD
2016. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen miatt ha dobja, akkor meg nem nott fel egy kapcsolathoz!

Miert dobna, ha tenyleg nem o tiltotta le???

Vagy ha egy felre ertes miatt mar ott tart hogy dobja szerencsetlent akkor jobb is hogy igy alakult hiszen az eleteben lesznek ennel nagyob felre ertesek is!

De nem itelkezunk ismeretlenul szoval biztos hogy meg erto es ha le ultokeg beszelni nyugisan es bocsanatot kertek egymastol a hirtelen le tamadasert ( te azert amiert ki akadtal hogy miert veszekszik (jogosan), o pedig azert mert mielott meg kerdezett volna, letamadott) es meg tudjatok beszelni!:)

Butasag ilyeneken veszekedni!:)

2016. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
miert jogosan akadt ki? elobb nem megkerdezni kellett volna? vagy az a megoldas ha egybol letamad es nekem all?utana meg anyum vadolja? ez lenne a jo..? mert akkor ugy latszik en nem vagyok erett egy kapcsolathoz, ha ezt nem tartom normalisnak.. namindegy,koszi a valaszokat.
2016. márc. 26. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg azert vadolta anyudat, mert mivel meg ertette hogy nem te voltal es mint mondtad, a gepen be vagy jelentkezve ha nem te akkor jogosan gondolta hogy anyukad hiszen o ferhetett hozza a fiokodhoz!

Aztan ha o sem akkor valakinek fel kellett torni a fiokod!

Te is kiakadtal volna ha ugy ebredsz hogy a baratod letiltott! Te nem arra gondolnal elsolent hogy vagy o vagy aki hozza fer a fiokjahoz az tiltott le??

Szerintem neked kellene meg ertobb lenni hiszen "te" ( persze ne te) tiltottad le! De mind1! Te kerdeztel, mi vaaszoltunk es okot is adtunk a valaszunkra! Ha nem fogadod el akkor miert kerdezted?

Na mind1! Remelem azert sikerult megbeszelni!:)

2016. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megbeszéltuk :) de azt nem ertem miert anyum vadolja..neki mi jo lenne ebbe..imadja a baratom..namindegy koszi a valaszokat :)
2016. márc. 28. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!