Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az ugy normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ugy normalis ha a lany a dominans? Tobbi info lent.

Figyelt kérdés

Tizenkettedikes vagyok, vegzos, es osszejottunk az egyik osztalytarsammal. Az a vicces hogy mar 4 eve ismerjuk egymast, de csak egy fel eve erzek iranta valamit. Nem olyan regen, reszegen elmondtam neki, hogy bejon, de akkor se es masnap sem mondott semmit, csak azt hogy egy fiu lany baratsagban elkerulhetetlen hogy az egyik ne erezzen tobbet es, hogy felejtsuk el amit mondtam neki. Utana egyre tobbet beszelgettunk ( persze inkabb en kerestem ot) meg talalkozgattunk is, mire megint egy hosszu ejszaka utan ugy alakult hogy mind a ketten ott alszunk egyik osztalytarsunknal, es akkor o volt az aki kezdemenyezett. Es utana folytattuk is, ra 2 hetre pedig osszejottunk.

A lenyeg az, hogy o meg szuz, en pedig mar nem. Igy egyertelmu hogy en kene legyek a dominansabb az elejen, de nem szeretnem hogy felcserelodjenek a szerepek. Ha siman megkaphatna akkor mar nem lenne meg benne a hoditas vagya, es felek hogy emiatt nem venne komolyan es nem lenne hosszutavu a kapcsolat, pedig en nagyon szeretem ot.


2016. máj. 9. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A fiuk nem szeretik ha a lány dominál...hagyd meg neki...
2016. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!