Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon elástam magam a szülei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilus2000 kérdése:

Nagyon elástam magam a szülei szemében?

Figyelt kérdés
Egyik este ott voltam a barátomnál, és futólag találkoztam a szüleivel. Minden oké volt, udvarias köszönés, kedves mosoly stb. Később egyedül maradtunk a lakásban, nem történt semmi, csak csókolóztunk, és kívácsiak voltunk ki tudjuk e szívni egymás nyakát (amúgy nem nagyon ragaszkodom ehhez, de kíváncsiságból kipróbáltuk). Nekem valahogy olyannyira sikerült, hogy egy elég nagy foltot sikerült ejtenem. Persze a pillanat hevében nem gondoltam bele, hogy mit fognak hozzá a szülei szólni, azok után, hogy kicsit sem ilyen volt az első benyomás rólam (szerintem, legalábbis). A suliban is látszott, és mivel elég sokan tudják, hogy járunk, elég cikinek éreztem a helyzetet, de ő mintha büszke lett volna rá. Bele sem merek gondolni, hogy mit gondolnak rólam a szülei, az osztálytársainkat még csak-csak lenyelem, amúgy már múlik, és ezzel együtt a helyzet sem annyira égetően kínos. Már kérdeztem erről őt, és azt mondta, hogy bírnak, reggel kondták neki, hogy azért vegyen fel egy sálat. De ezt elég nehezen hiszem el...nem vagyok egy miniribi, de kicsit annak éreztem magam az elmúlt napokban.

2016. máj. 11. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Liluskám 16 évesen még nem pasik nyakát kéne harapdálni, hanem tanulni. De ha mégis pasizni akarsz, és nagylányt játszani,akkor illene normálisan viselkedni.
2016. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Amikor az egyik lányismerősöm 16-17 évesen hazament kiszívott nyakkal, az anyukája kiröhögte, hogy ilyet az ovisok csinálnak. :D Szerintem a nyak kiszívása nem egy 18+ dolog, lehet, hogy a szülei is így kezelik a dolgot. Biztos lesz még alkalmad megmutatni a szüleinek, hogy milyen is vagy igazából, de legközelebb légy megfontoltabb. Szerintem nincs veszve semmi :)
2016. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!