Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szétmentünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétmentünk a barátnőmmel, csúnya vége lett, veszekedtünk és lényegében teljesen elástam magam a szemében. Pár napra rá kavartam egy másik lánnyal, ez megcsalás?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szétmentünk, ő szakított olyan indokkal, hogy nem tudja, hogy mit érez, meg hogy nem élte még ki magát stb és nem lett túl szép vége. Rá pár napra én kavartam egy lánnyal, pontosabban inkább ő kapott le, a szexre nemet mondtam.. Most a barátnőm elkezdett keresni, hogy megbánta a dolgokat úgy néz ki. Én nagyon szeretem őt, ez valahogy ilyen kudarctalanság volt nem is nagyon értettem, hogy történt.. Tartozom neki magyarázattal? Vagy ha kibékülnénk akkor sincs hozzá semmi köze?

2014. jan. 21. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell róla tudnia.
2014. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem béküljetek ki, de ne mondd el. Végül is ez nem hazugság. Nem voltatok együtt és kész, a magán életedről nem kell beszámolnod. Ha viszont kérdezi, ne tagadd! Sok sikert! :)
2014. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
SZÉTMENTETEK!<--nézd
2014. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, ha szakított veled. Gondolom nem jött neki össze a dolog és ilyenkor ha ló nincs, jó a szamár is alapon visszament hozzád. Hát ezt ni (bemutattam)! Ha számon kéri rajtad a jövőben (ha szóba álltok), először is teremtsd le, hogy ehhez nincs joga, majd valld be neki szépen, hogy te bizony találtál másik lányt, kavartatok és nagyon jólesett neked. Erre reflektálni fog azonnal, hogy mekkora szemét vagy, mert máris kerestél egy másik nőt utána, és hogy nem is szeretted őt igazán. Ekkor szépen előhúzod a "te szakítottál velem" kártyát, majd "tehát ki nem szerette a másikat?" Ezután mentegetőzni fog, hogy ő nem gondolta azt át, bizalmatlan volt és a többi önmentegető dumával fog előhozakodni, te pedig fejezd be szépen a beszélgetést egy "én tisztában voltam mindennel, amit tettem", majd kanyarodjon gúnyos mosolyra a szád, és hagyd ott faképnél a francba, hadd őrlődjön, fortyogjon magában. Hidd csak el, hónapokig fog még utánad sóvárogni a kis retek.
2014. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából, nekem ez pl semmit jelentő kavarás volt. Se háttérben nem volt semmi, érzelem világ nulla, csak úgy tudjátok milyen dolog ez. Az ember össze van zavarodva és megy amerre :D Nyílván ha előre tudom, hogy ő rájön, hogy barom nem teszek ilyet..
2014. jan. 21. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj már.. Még nehogy már te mentegesd magad előtte.. :D Ezzel csak azt éred el, hogy papucsává válsz, és ezek után kénye-kedve szerint fog rángatni. Ha úgy tartja kedve, elmegy "élni", ahogy írtad, aztán ha "kiélte" magát, visszamegy hozzád, mert te leszel a biztos pontja, miközben ő másokkal kavar. Én többet nem dugnám a farkamat abba a hüvelybe. Te tudod..
2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nő létemre egyetértek az előző válaszolóval, nem te vagy itt a bunkó. A helyedben vissza sem fogadnám.
2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg az előző előttivel is.
2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen mindenki ezt mondja.. de ő különleges lány, csak azt hiszem túl fiatal érzelmileg, meg nem volt rajtam kívűl másik kapcsolata... Buta még na.. De nagyon különleges. Mielőtt valaki benyőgné hogy pedo vagyok 2,5 év különbség van :D
2014. jan. 21. 19:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi olyan különleges rajta, hogy ennyit megérjen?
2014. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!