Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velünk?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem kezd unalmas lenni a kapcsolat számára. Én úgyanúgy szeretem őt ahogy az elején meg ő is engem elvileg de mégis úgy érzem baj van. Mostanság egyre többet veszekedünk kis hülye dolgokon is. A munkája miatt alig találkozunk.Ha találkozunk persze olyankor semmi gond..olyan mint régen. A vonzalom,szexualitás is ugyanúgy meg van és ugyanolyan jó avgy talán jobb is. Csak azt érzem hogy már nem olyan rózsaszín felhős a dolog felőle..vagy ez nem is olyan nagy baj? Meg mostanában úgy érzem állandóan be is szólógat és lekezelően viselkedik velem..mit tegyek?Beszéljek vele és mondjam el neki mi bánt?Szeretném ha tisztelne úgy ahogy régen

2016. máj. 15. 12:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Kb. ennyi idő után kezd elszállni a rózsaszín felhő, szóval nem veletek van a baj, ez normális. Viszont ilyenkor nagyon sok múlik azon, hogy a felmerülő problémákat hogyan kezelitek. Mindig mindent meg kell beszélni, és akkor a legjobb, ha ezt mind a ketten így gondoljátok, és van kommunikáció. Különben hamar tönkretehetnek egy kapcsolatot az ilyenkor felgyülemlő problémák...
2016. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi lehetőség van pont az ilyen esetekre. Én épp most másztam ki ebből. Az én párom is sokat dolgozik de megoldottuk. Mindenhova vittem újítást, úgy értem elmentünk olyan helyekre ahol még nem voltunk azelőtt, a szexuális életünkbe is csempésztem egy kis újítást... stb... Ha az újítás se jönne be én akkor ajánlanám, hogy üljetek le ezt megbeszélni. Nincs világvége. Remélem sikerül ezen hamar túllendülnötök. :)
2016. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:)
2016. jún. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!