Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon akar még tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar még tőlem valamit?

Figyelt kérdés
December végén kerültem közelebb egy sráchoz, akit már egészen kicsi korom óta ismerek. Akkor azt mondta, hogy segítettem neki túljutni nagyon szar pillanatokon és nem tudja, mit kezdett volna nélkülem. Én beleszerettem. Ezt el is mondta neki.. olyan típus vagyok, aki nem igazán tudja magában tartani ezeket a dolgokat. Erre azt mondta, hogy erről már ő is beszélni akart, és hát tulajdonképpen összejöttünk.. Kb 2 hétig voltunk együtt, amikor megtudtam, hogy velem párhuzamosan összejött az exével. Annyira megbántott mint még soha, elég csúnyán váltunk el. Néhány hete viszont újra beszélünk, bocsánatot kért, a barátom akar lenni és szinte napi szinten találkozni akar.. Tegnap éppen magához hívott át filmezni. És az egyik legjobb barátjának hív. Mit jelenthet ez? Akarhat még valamit? Nekem kéne lépnem?

2016. máj. 15. 15:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak kihasznál..
2016. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kihasználás áll a háttérben
2016. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs értelme a kapcsolatotoknak. Csak magadnak fogsz fájdalmat okozni. Te szerelmes vagy belé ő nem. El kell döntened, hogy ez jó így vagy sem.
2016. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!