Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 22 éves lány vagyok. Egy hónappal ezelőtt ismerősnek jelölt egy srác FB-on.(Ő 26 éves) Minden nap beszéltünk és nagyon megkedveltem. Találkoztunk egy hét után személyesen is és több órán keresztül nagyon jól elbeszélgettünk. Úgy éreztem hogy ő az aki nekem kell.

Elmondta hogy sokat dolgozik ezt megértem mert én is. Megbeszéltük hogy találkozunk majd ismét és ezt múlt hét közepén lemondta a munkája miatt, amit teljesen megértek, viszont nem nagyon ír, sőt most már 2 napja vissza sem írt nekem, pedig hétvége volt és 2 perce mindenkinek van hogy elküldjön egy üzenetet szerintem. Megtettem egy olyan dolgot amiért átverve érzem magam. Mivel nem lakunk egymáshoz közel küldtünk mindketten a másiknak képeket, a 10.képnél már csak fehérnemű volt rajtam, ő rajta semmi. Lehet hogy csak ez kellett neki?

Mikor rákérdeztem hogy már nem érdeklem, annyit írt hogy sok a munka és hogy ez nem igaz, hogy nem érdeklem.

Mióta nem beszélünk én egy kicsit üresebbnek érzem a napjaimat. Lehet hogy összeismerkedett egy másik lánnyal aki szebb és jobban elvannak?

Keresem magamban a választ de ezt neki kellene eldönteni mert így csak engem csinál ki.

Igazából nem is várhatok válaszokat,mert ezt csak ő tudhatja, de a véleményeteket nagyon szivesen várom :)



2016. máj. 16. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem erdemes vele foglalkozni.Nem erdemes "futni" utana.Ha keresni akar,keresni fog.Ha nem keres az azt jelenti hogy nem is akar keresni!Ilyen egyszeru.Nem kell tulagyalni:) Ahogy te is mondtad mindenkinek van 2 perce egy üzenetre.Ha nem tud rad szánni 2 percet mit is vársz tole?
2016. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy 3 héten keresztül miért hülyített és pazarolta rám az idejét.. Biztos unatkozott, hát nem jó buli ez :/
2016. máj. 16. 13:21
 3/7 anonim válasza:
Én is jártam már így, aztán kiderült, hogy közben találkozott egy "érdekesebb" lánnyal, azóta se hallottam felőle. Lapozott. Nekem is azt kellet. Nem szabad sírni utánuk sokáig. Sose tudhatod, hogy ki jön szembe a következő sarkon ;)
2016. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azota sem irt semmit?:/
2016. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat =)

Nehéz lesz túllépnem, mert tudom hogy kevés volt ez az idő, de hamar megtudta szerettetni magát.

Sajnos nem írt, pedig elérhetőként jelzi a FB. így jártam, még csak meg sem nézte..:/

2016. máj. 16. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel..lesz masik😉
2016. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Most egy darabig biztosan nem kell más.

2016. máj. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!