Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megsértődtem, jogos volt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődtem, jogos volt? Várjam meg míg ő keres egy bocsánatkéréssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt,a tanulás miatt távkapcsolat,minden este skypeolunk. Ma volt egy zh-ja,tegnap este beszéltünk skypeon és egyszer csak közölte,hogy tegyük le,mert úgy jobb lesz,majd elköszönt és lerakta. Azután annyit írt,hogy bocs,rossz a kedve. Máskor mindig hosszan elköszönünk,de se egy szeretlek,se semmi nem volt,ennyit írt,utána még órákig fent volt,legközelebb ma jelentkezett a zh után az eredménnyel. Én megdicsértem egy szóban és ennyi,azóta megint nem ír semmit. Egy normális bocsánatkérésre várnék,amiért ilyen paraszt volt,én meséltem volna meg minden,ő meg kb rám nyomta a skypeot,mert neki éppen olyan kedve van....Kezdeményeznem kéne a beszélgetést vagy várjam meg,amíg ő keres és normálisan bocsánatot kér?
2016. márc. 4. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia. Hát.. nehéz ügy. Szerintem mind a kettőtöknek egy picikét engednie kéne. Nekem is van, hogy tök szar a kedvem és totál meg tudok feledkezni olyankor magamról. Szerintem kezdeményezd te a beszélgetést és próbáld meg nagyon finoman rávezetni, hogy bunkó volt. DE CSAK NAGYON ÓVATOSAN! A tanácsomért felelősséget nem vállalok. Sok sikert.

14/f

2016. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a felelősséget nem vállalsz,ez jó volt :D egyébként már beszélünk,mikor elmondtam neki,hogy ez nekem miért fájt meg ilyesmi,akkor annyit írt,hogy így jártam..szóval eszébe sincs bocsánatot kérni és még kb ő csesz le,hogy nem fogadom olyan jó kedvvel,mint ahogy azt elvárná.
2016. márc. 4. 11:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt mondta: bocs, rossz a kedve. Akkor ezek szerint bocsánatot kért, nem?

Ennél nagyobb bajod sose legyen szerintem. Miért nem lehet elfogadni, hogy valakinek néha rossz kedve van? Ha ilyen piszlicsáréságon nem tudsz túllépni, nem vagy alkalmas semmilyen kapcsolatra.

2016. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
máshogy hangzik,hogy bocsi szívem,tanulnék még,meg szar a kedvem,inkább beszéljünk holnap,szeretlek,meg máshogy az,hogy hallod,tegyük le inkább,szia..majd egy ilyen mondat,hogy bocs,szar a kedvem,minden körítés nélkül
2016. márc. 4. 11:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első vagyok (megint :).

Na jó, ez nem volt vicces. Második válaszolónak üzenem, hogy finomabban is fogalmazhatnál, de abban igaza van, hogy nem kell nagyon sok energiát egy ilyenbe bele ölni. Mi fiúk néha nem vesszük észre magunkat és utáljuk beismerni, hogy tévedtünk. :)

Sok sikert a továbbiakhoz. ÉS továbbra sincs FELELŐSÉGVÁLLALÁS.

UI.: Bocs a helyes írásért, reál szakos vagyok :)

2016. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek vagytok Ti nők!!!
2016. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek vagytok Ti nők!!!Ja egyébbként nincs igazad!Lehet neki is rossz napja...
2016. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kéne fél órán keresztül búcsúzkodni. Nyilván a rossz kedve miatt nem volt ereje/kedve/hangulata még hosszasan magyarázni, hogy mennyire szeret és mennyire sajnálja, hogy el kell mennie. Akkor az tűnt a legjobbnak számára, hogy mihamarabb kikapcsol.


Egy picit elvonatkoztatva...talán azért is tett így, mert nem akart megbántani, nem szeretett volna valami olyat mondani a rossz kedve miatt, amit később megbánt volna. Csak ebbe a lányok nagy része nem gondol bele.

2016. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt én megértem. De annyit reagált,miután ma elmondtam neki,hogy mennyire megbántott,hogy így jártam. Azért ez több,mint bunkóság szerintem.
2016. márc. 4. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy ilyen mufurc, akkor hagyd el. Ha meg nem akarod elhagyni, akkor meg lépj már túl ezen az "óriási" problémán. Mert szvsz bolhából csinálsz elefántot.
2016. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!