Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Devivi kérdése:

Fiúk! Nektek bejön egy ilyen lány? 162cm 52kg. Hátig érő, szőkésbarna hajam van, zöldesbarna szemem. Imádok sportolni.4,5 az átlagom, de a matek nem az erősségem.

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2016. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem tudom megmondani.
2016. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Kis törpe vagy. :P :D A matek miatt meg ne aggódj, elég sok embernek akadnak vele nehézségei. :D
2016. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerinted az ember kép nélkül hogy döntse el? Ha az utcán találkozol valakivel ott se egyből azt tudja meg hogy hányas az átlagod. Amúgy meg lehetsz ronda is meg szép is ennyi erővel.


Amúgy ne küldjél idegeneknek képet, nem azért mondtam, csak ezek a hülye kérdések...a falra tudnék mászni tőlük komolyan.

2016. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Leírás alapján csinos, de kép nélkül hiteles véleményt nem igazán tud mondani senki:D
2016. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Képet és megmondom
2016. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerek két ilyen lányt is, az egyiket imádom a másikat utálom szóval ezen nem múlik semmi ilyen szempontból😄
2016. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Es nem tudok kepet kuldeni sorry. De ha livancsi vagz akkor irj privatban .
2016. máj. 16. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Szimpatikus leírás alapján, de kép nélkül tényleg nincs értelme az ilyen kérdéseknek, mert a külső ez alapján még mindig bármilyen lehet. Tehát a szimpatikust itt én az "imádok sportolni" kijelentés miatt írtam, mert én is imádok sportolni.
2016. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!