Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel nem merek még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Troyx kérdése:

Barátnőmmel nem merek még tovább lépni mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást. Tegnap kimentünk sétálni, fogtuk egymás kezét utána amikor haza kísértem megöleltük egymást. Tudnátok nekem segíteni abban hogy mikor kerüljek hozzá közelebb? Mármint megakarom csókolni, de még nem merem, mert félek, hogy ő máshogy reagálna erre.

2016. máj. 20. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki,ne legyél puhány vegyél bátorságot magadon és csókold meg,hidd el örülne neki.(:
2016. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Csókolózott-e már? Ezek mind fontosak, ha ezekre vaálaszolsz köebben tudunk mi is.
2016. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyos :) Kérdezd meg. A barátom, akivel lassan két éve együtt vagyunk megkérdezett az első csókunk előtt.
2016. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hét randizgatás után ha jól alakulnak a dolgok puszi már belefér,2 hét után már lehet csókkal is próbálkozni,legalábbis nálam így történtek a dolgok
2016. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14/f
2016. máj. 27. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!