Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hétig nem eszek semmit csak...

2 hétig nem eszek semmit csak vizet iszok. Mennyit lehet vele fogyni? És ha tovább csinálom ezt maximum 3 hétig?

Figyelt kérdés
Ha 2 hét alatt lemegy legalább 8-10 kiló, akkor persze nem 3 hétig csinálnám ezt. Tudom hogy ez nem jó, de érdekelne mennyi megy le.. Utána nem jönne vissza, mivel áttérnék az egészséges étrendre. Ha kérhetem ne szidjatok, csak választ adjatok a kérdésemre. Köszönöm.
2012. júl. 26. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyfolytában rosszul éreznéd magad, dolgozni vagy tanulni képtelen lennél. Szerintem egy hétnél tovább úgysem bírnád és aza 3 kiló ami esetleg lemenne, az első kajálásodnál vissza is landolna. Később hiába diétáznál, azt a keveset amit bevinél mindet elraktározná a szervezet és csak napról-napra híznál.
2012. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

A koplalással csak azt éred el, hogy utána SOKKAL hájasabb leszel, mint most vagy, mert csak izmot veszítesz, zsírt nem, mivel a szervezeted tartalékolásos üzemmódban van. A túlélésre játszik és lebontja azokat a szöveteket, melyek megtartása a legenergiaigényesebb! Vigyázz, a szíved is izom!


És azt sem tudod, hogy az emberi szervezetben CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az izom tud "zsírt égetni"?! Mire befejezed, sokkal kevesebb „kemencéd” lesz vagy egyáltalán nem lesz semmid, ami zsírt égessen és SOHA nem fogod leadni a maradék zsírt, EGÉSZ ÉLETEDBEN hájas disznó leszel.


Aztán csak NYAVALYOGSZ majd, hogy lassú az anyagcseréd, alig eszel mégis hízol, meg hogy narancsbőrös a segged, összeérnek a combjaid, rossz alakod van, stb. IRIGYKEDNI fogsz másokra, hogy milyen jó alakjuk van, „annyit ehetnek, amennyit csak akarnak”, mégse híznak el.

Persze, mivel nekik van megfelelő izomzatuk, amely egyrészt a testüknek formát ad, másrészt amellyel az alapanyagcseréjük gyorsabb (az izomszövet megtartása 4-5-ször több energia, mint a zsírszöveté, annál gyakorlatilag csak a (test)hőmérsékletet kell biztosítani).


Közben meg fel sem fogod, hogy saját magadnak köszönheted az egészet, mert te tettél meg mindent annak érdekében, hogy ilyen helyzetbe kerülj.


Szóval hiába fogsz akkor áttérni az egészséges étrendre, sokkal rosszabb helyzetből fogsz nekivágni, mint most.

2012. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
tudod mennyi időt lehet étel nélkül kibírni? 2-3 hetet.Belehalnál plusz vese,máj,szív károsodás.Ne csináld.Ha ennyire fogyni akarsz akkor egyél 1000-1200 kalória között bár még ez is baromira kevés
2012. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
tudod mennyi időt lehet étel nélkül kibírni? 2-3 hetet.Belehalnál vagy ha mégsem akkor vese,máj,szív károsodás.Ne csináld.Ha ennyire fogyni akarsz akkor egyél 1000-1200 kalória között bár még ez is baromira kevés
2012. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Már rosszul vagyok ezektől a provokatív kamukérdésektől. Te nem fogyni akarasz, csak unatkozol és itt éled ki magad. Ha pedig ez a kérdés valós, akkor sürgősen nézesd meg magad egy pszichológussal, mert nem vagy teljesen normális, ha ezt komolyan meg akarod csináni.
2012. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
50%
Na jó, akkor én nem szidlak, csak válaszolok; attól függ. Hogy ki mennyit fogy a koplalástól, teljesen egyéni. Barátnőm napi 400 kcal-val hét kilót fogyott egy hét alatt. Én két hónapig szarakodtam 5 kg-ért. Szóval ez sok mindentől függ. Általánosságban a kor, a testfelépítés, egészségi állapot és a genetika is közrejátszhat.
2012. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
64%

Koplalás az nem. Fogyókúra..

Sportolj fuss napi pár km-t kora reggel legjobb vagy este fele, tekerj 2x30 órát ha nemfutsz.. Napi 5-6 étkezés kévés szénhidrát, olaj több fehérje. Lehetöleg minöségi kaját egyél, ha tésztát eszel akkor durumm legyen. Sok sikert.

"télen felhíztam 90 kg ra januárban egyhét alatt visszafogytam 81 kg-ra, ami nem egészséges(gyors fogyás), 3500kcal --> napi 1000kcal-t vittrm be.. Lehetetlen nem létezik!! Csak kifogás"

2012. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne vegyél levegőt 5 percig, úgy hamarabb megdöglesz.
2012. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
33%
Hat annyi nem megy le de ugy 4 kb lemegy bar elég szörnyű lesz nagy akaraterő kell hozzá igyal annyi vizet hogy jól lakott érzés legyen a gyomrodba a többiekre ne hallgass nem tudjak mi az igazi fogyás vagy megszenvedni egy cél érdekében mert sajnos mas mód nem nagyon van
2014. jún. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
en ket het alatt kb 8 kg fogytam,igaz beteg voltam,csak levest ettem.mindig husika voltam egy picit.és az orvos majdnem elajult amikor meglatott,nagyon lefogytam.
2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!