Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13-15 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 éves lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 22:27
 1/9 anonim válasza:
72%
14 vagyok és nekem a magas világos hajú lehetőleg világos szeműek. De persze ha kedvesek is!
2016. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Tumblis


13/L

2016. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 feels_so_alone ***** válasza:

Belső:

Komoly, érett, értelmes, de szeret viccelődni, nem bánja ha szívom a vérét, és nyugodtan cukkol is. Ha komolyra fordul a szó akkor nem vicceli el, de egyébként ha szomorú vagyok akkor megpróbál humorosan felvidítani. Ha valami probléma van, akkor nem hagyja rám, hogy oldjam meg, hanem segít, átbeszéljük. Akármilyen témáról szórakoztató vele beszélni, nem mindig csak hülyeségekről dumálunk, mert az egy idő után unalmassá válik. Nem nagyon féltékenykedős, de egészséges szinten érdekelje, hogy mi van velem, kikkel beszélek. A kulcs a humor és az értelem közötti mérték tartása. Ja és ne legyen sértődős, legyen nyitott az új kalandokra, hagyja hogy magától történjenek azok a dolgok amiknek majd kell, ne nyomuljon, de küzdjön értem, ha arra van szükség. Külső: naaaagyon jól néznek ki a picit hosszabb, kócos hajú srácok (nem ecset haj, és nem az a furcsán felnyírt.) Ne hordjon cicanadrágot, meg bő pulcsikat, mint egy Tumblr-csaj...nagyon nagyon nagyon nagy előny ha helyes, és mondjuk kék vagy zöld a szeme, de igazából szemszín kb. mindegy. Remélem segítettem. Tudom hogy nagy elvárások, de na :D

2016. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 feels_so_alone ***** válasza:
Jaaa és tudjon öltözködni. :3
2016. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a magas ( 175+) szöszi zöld vagy kék szemű barátságos aranyos mosolygós ahhw fiúk akik lehetőleg nem páwák, meg megbízhatóak....ja meg nem divatb*zik... :) 14/l
2016. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Magas,sötét barna haj sötét barna szem és persze ne divatb*zi
2016. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a magas,hosszabb haju vagyis ne vallig ero legyen hanem csak kicsit hosszabb. Ne legyen ropi labu de ne is legyen tulsulyos.Az arca legyen cuki. Plusz pont ha kicsit kondis kulseje van..

Humoros, intelligens(ebb), kedves, segitokesz, ne legyen punk stb.

2016. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát semmiképp sem az ecsethajú, negyvenkilos páwák. Legyen humora, csillogjon némi értelem a tekintetében, vigyen el színházba, röhögjön a hülyeségeimen, legyen őszinte, küzdjön értem és ne futamodjon meg. Külsőleg nyilván jobban megfog egy helyesebb, sportosabb srác, de nekem inkább a jellem a fontosabb. :)
2016. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem az emós fiúk nagyon bejönnek ^^ 14/L
2016. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!