Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ti ezért szakítanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ezért szakítanátok?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, minden nagyon jó,mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata a sok csalódás után.


Ő eléggé kordában akar tartani, ha már picit többet iszok,ha nélküle megyek el bulizni,vagy nem érek haza 3-ra,már veszekedés van.


2 hete egy délután átmentem a legjobb barátomhoz,ő másik városban lakik, tőlem fél órára durván. Aztán estefelé elmentünk inni, de nem jött az utolsó busz (pünkösd volt pont),ő pedig már ivott, így nem tudott volna hazavinni, szüleimet pedig nem akartam ezzel zaklatni késő este. Így a srácnál aludtam.


Barátom másnap már cirkuszolt ezen,hogy nem igaz,hogy nem tudtam volna hazamenni.. Csodálkoztam is igazából,hogy ezen jobban kiakadt,mint azon,hogy mással aludtam.


Aztán a héten feljött ez a téma,és teljesen kiakadt,hogy egy ágyban aludtunk, meg én bugyiban voltam, meg egy pólóban, ami kb a térdemig ért,szóval a haverom semmit nem látott..Sőt,sötétben öltöztünk át, fel se keltem bugyiban, külön takarónk volt, külön párna, ő az egyik sarokban aludt, én a másikban..

Barátom nagyon durván kiakadt, először hozzám se szólt, nagyon felhúzta magát,mondta,hogy a szakításon is elgondolkodott. Végül megbeszéltük, minden oké.


De ez nekem teljesen furcsa. Csak én gondolom így,hogy ebben nincs semmi durva? Nem történt semmi, nem látott senki semmit, nekem ez teljesen normális.


Külsősök véleménye érdekelne, szerintetek én kezelem túl lazán vagy ő reagálta túl?


19L


2016. máj. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem túlreagálta. Mondjuk felhívhattad volna még előtte, de sztem még ha nem is tetted, akk se kellene ennyire kiakadni.
2016. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is eléggé kiakadnék a barátod helyében.

Neked nem esne rosszul ha egy számára fontos lánnyal aludna egy ágyban,aki ráadásul fel sem öltözött rendesen?

Főleg,hogy tisztában vagy vele menyire zavarják ezek a dolgok. Igen,neki is kellene alkalmazkodnia hozzád,de neked sem ártana.

Ha a szakítás felmerülése nem is,de a felháborodása teljesen jogos.

2016. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura lenne, ha a barátom ott alszik egy másik lánynál.

Meg az ilyenek, hogy nem jött a busz, nem akartam hívni senkit, hogy jöjjön értem, olyan mellébeszélésnek hangzik.

2016. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ezt mondom, de a barátoddal értek együtt, gondolj bele mindig a másik fél mit érez vagy hogy fordított esetben te mit tennél? Szó nélkül hagynád, hogy egy csajjal aludjon alsónadrágban? Szerintem ne szakíts vele, örülj neki, hogy féltékeny, mert ez azt jelenti hogy szeret. Ha túl féltékeny na azt nem szabad hagyni (pl belenez a telodba/ minden léptedet nyomon követi)
2016. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
51%
Neked nem esne rosszul?
2016. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Te kezeled túl lazán...

Írd meg a választ erre a kérdésre, de komolyan..:

Miért kellett egy ágyban aludnotok??? Nem volt másik szobában másik ágy? Ha nem volt, akkor neki illett volna a földön aludni, neked pedig az ágyában. Ez alól nem lehet kibújni, mert legalább két féle képpen megoldhattad volna,hogy ne mellette aludj.

Nos?

2016. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 easywin válasza:

Az ilyen lányok miatt lőjük ki magunkat a holdra.

~egy rendes fiú.

2016. máj. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!