Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyi lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi lehet a max. Korkülönbség?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lánynak maximum hány éves fiúja lehet szerintetek? És miért?
2016. máj. 22. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
5 év, mindenki szerint normális, 10 év kicsit átlagon felüli de nincs vele semmi gond, 15 a max amit el tudok képzelni az még tűrhető azon felül már nem igazán természetes
2016. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves vagyok, szerintem egy 17 éves lánynak max 23-24 éves barátja legyen. Túl nagy korkülönbségnél nyilván más lesz a felek életvitele, hiszen egy 28 éves már nem biztos, hogy szeretne bulizni/randikra járni. Illetve ha már aktívan dolgozik, akkor is nehezen egyeztethető össze egy diáklány napirendjével egy felnőtt dolgozó férfi napirendje....
2016. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok, plusz 10 év az már nagyon a maximum, inkább 24-25-ig mennék. :)
2016. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerelemben kor, magasság, testsúly nem számít. Ha szeretitek egymást, az égvilágon senkivel ne foglalkozz!!!!!
2016. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előzővel értek egyet maximálisan.

A világban (bár nem néztem statisztikát) de gondolom hogy a legnagyobb százalékban egymáshoz hasonló korúak a párok. mégis jóval kevesebb a boldog pár, mint a boldogtalan. Ezzel persze nem azt mondom, hogy a nagy korkülönbség a jó, de legalább akkora esélyük van mintha azonos korúak lennének.. magyarul nem a kor számít! magasság, súlykülönbség, mégkevésbé!

2016. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
..más kérdés hogy főleg itthon tele vagyunk irigy boldogtalan emberekkel, akik "minden erejükkel" azon vannak, hogy a "földbe döngöljenek" emiatt(azért mert ők gyávák voltak boldognak lenni és ezért utálni fognak sokan) de akik elég erősek, azok le tudják ezt sz@rni. úgyhogy hajrá!
2016. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Igaz az már 14 éve volt de anyum meg a faterom közt 20 év volt! De nálad/nálatok ne legyen ennyi😂 szerintem max. 23 és hogy miért? Mert ne legyen sok a korkülönbség mivel ő már máshogy gondolkodik mást tervez meg ilyenek ;)
2016. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!