Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 5 napja jöttem össze. Az elején nagyon aranyosnak és tökéletesnek tűnt, de most már más a véleményem. Kiderült, hogy 13 évesen már elvesztette a szüzességét (ami engem nagyon zavar, mivel, így egy kicsit úgy érzem, hogy egy rebanc) és azt mondta nekem, hogy még egy kicsit táplál érzelmeket a volt barátja iránt (akivel elvesztette) és ezt úgy mondja nekem, hogy közben együtt vagyunk. Azt is mondta, hogy ez azért van, mert 9 hónapig jártak és ezt nem könnyű elfelejteni. Gondolkozom, hogy megmondjam e neki, hogy ez így nem fog működni, de nekem sem könnyű elfelejtenem őt ilyen hamar, mivel friss a szerelmem iránta. Kérlek segítsetek!
2016. máj. 25. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
13 évesen elvesztette? Honnan szalajtották?a R*b*nc képzőből? Szerintem nagyongyorsan felejsd el! Majd lessz egy normális barátnőd!
2016. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

aaazt, hogy mikor vesztette el nem véleményezem, de szerintem nem vmi kedves tőled, hogy ilyet mondasz a barátnpdre, aki le mert feküdni a pasijával... Mennyivel kevésbe r****c az a csaj aki 17 évesen veszti el egy random sráccal akit utána sose lát többet..

ÉN a helyedben szakítanék vele, azért mert ilyeneket gondolok róla, meg igen mert érez vmit az exe iránt, és bú felejtő sem akarok lenni

2016. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!