Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Felejtsem inkább el vagy most kéne bedobni valami lánytrükköt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek tetszem (legalábbis azt mondta egy közös ismerősünk). Utoljára pénteken láttuk egymást, este írtam neki, hogy jól éreztem magamat vele (hátha ettől cukinak tart), vissza is írt, de azóta nem írt rám (bocsi a szó ismétlésért!)

Én nem akarok kezdeményezni, mert az olyan, lenne mintha rajonganék érte, szerintem most neki kéne lépnie valamit.

Van valami javaslatotok, lehet hogy mégis csak nekem kéne valamit tennem vagy jobb lenne lemondani róla?



2013. okt. 13. 19:22
 1/5 FIVESTAR ***** válasza:
lehet hogy ő is fél...ha szeretnél tőle valamit akkor menj oda és mond h mivan
2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elképzelhető hogy egy 19 éves fiú féljen ilyen helyzetben?
2013. okt. 13. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem találkoztok személyesen, addig csak "lépni" lehet (pl. ráírni) vagy nem csinálni semmit, sajnos ez a két opció van. De ha egymás társaságában vagytok, már sokkal árnyaltabban lehet mindenféle dolgokat éreztetni vele a viselkedéseddel anélkül, hogy az nyomulás lenne. Lehet, hogy még ha most nem is ír (mert félénk, vagy mert (még) bizonytalan, hogy akar-e valamit), akkor is érdemes kivárni az alkalmat, amíg újból találkoztok. Persze az sem mindegy, ez mikor és milyen helyzetben történik. (Pl. sulitársad-e, vagy csak haverod haverja, ez esetben jó lenne még hasonló programot csinálni.)
2013. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hat ha meg sosem csinalta akkor igen :)
2013. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. okt. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!