Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Prüdből extra liberálok...

Prüdből extra liberálok lettek a szüleim. Megfejtené valaki ennek miértjét a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

Amikor én még tini voltam (most 29 éves srác vagyok) a szüleim állandóan a tanulást súlykolták a csajozást pedig titokban kellett csinálni...mondanom se kell elégséges és önfeledt élményeim nem is lehettek kapcsolat terén. Voltak ugye ezek a beszólogatások hogy"gondolom az érettségi tételek közt nem szerepel egy szexpozíció ismertetése sem".....később az egyetem alatt "ha a tanulás is úgy menne mint a dugás akkor a profeszor nem vágott volna ki a múltkori vizsgán"...

Nomármost a húgom 17 éves, még a szülőknél lakik és olykor-olykor meglátogatom őket, mint tettem azt legutóbb. Éppen reggeliztek a szüleim mikor kijöttek csatlakozni az asztalhoz húgomék is. Húgomék alatt a húgomat értem plusz a barátnőjét(de olyan barátnő ez akivel szexelnek is hogy minél tömörebben fogalmazzak).Szüleim meg olyan természetesen kezelik a húgom efféle életvitelét, hogy rájuk se lehet ismerni. Megjegyzem fél éve állítólag még fiúja volt, aki szintén gyakran ott aludt náluk de azzal kapcsolatban sem hallottam fenntartásokat.Ez valahol működik valahol nem de ha az én esetemben már a normál nőzésre szóltak (esetemben csak hagyományőrző szexről volt szó) addig húgom esetében olyan amcsi filmes laza szülők stílust vettek fel.....Csak nem tudom miért? megszelídültek vagy csak szimplán húgom a kedvenc?



2016. márc. 13. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem csak nem akarnak a lányba komplexusokat nevelni, amiért a lányok tetszenek neki.

Valahol megértelek, én az öcsémre voltam rettenetesen féltékeny. Hiába állítják a szülők az ellenkezőjét, nem egyformán szeretik a gyerekeiket.

2016. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Jó sztori, azért ezt megnézném. Üdítő élmény lehetett.
2016. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Úgy tűnik, az elmúlt 10 év alatt végre felnőttek a szüleid.
2016. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Változnak az idők, meg az emberek is. Vagy egyszerűen csak messze nincs annyi gond a húgoddal a tanulás terén, mint veled volt - a lányok ebből a szempontból többnyire (nem mindig) sokkal érettebbek és céltudatosabbak, mint a fiúk.
2016. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Kár hogy későn tértek észhez a szülők.
2016. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es lehet hogy azért nincs annyi gond a húgommal tanulás téren mert elvárás sincs felé. maradjunk annyiban jobb jegyeim voltak mint a húgomnak...eszem pedig mégtöbb
2016. márc. 13. 17:03
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
No, hát akkor itt a magyarázat.:-) Az ember attól követel, akitől lehet. Egyébként tényleg nem érdemes ezen paráznod, a szülők is fejlődnek, tanulnak a korábbi hibáikból. Vagy csak nincs már annyi energiájuk a húgodra, mint rád volt.:-) Te, ha jól értem, elvégeztél egy egyetemet, felteszem, normális állásod is van, a húgod meg majd csinál egy műkörmös OKJ-t, vagy hasonló színvonalas dolgot. Most akkor melyikőtök jár jobban?
2016. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

érdekes.

azért lehet ez,mert a fiú gyerekből embert kell nevelni,mert segíteni neki a szülőkön kívül senki sem fog az életben.

a lány gyerek az viszonyt csak van és szeretgetni kell,gyönyörködni benne,boldogulni fog így is-úgyis.

2016. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám fordult ki magából, bár neki ezt egy betegség idézte elő, plusz nagyanyám nagyon bigott vallásos. A te szüleidnél nem tudom, mi okozta a változást. Csak annyit tanácsolok, hogy ne hagyd, hogy ez megkeserítse az életedet.
2016. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltek, hogy teherbe ejtesz egy csajt, namármost így a tesód tuti nem lesz terhes...
2016. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!