Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátomnak mondtam szerelmes vagyok belé, ezt meg is értette, meg ő is mondta márhogy szeret, hiányzomneki, csak nincs tisztába az érzéseivel, összejönne velem, de Ha kiderülne a végén végén nem szerelmes akkor csak rosszat tenne nekem mondta ő. Meg időt kér hogy érezzen valamit. Mit tegyek várjak még, vagy felesleges?

2016. máj. 29. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pazarolj rá több időt. Nem érdemes.

"Időt kér, hogy érezzen valamit" Ugyanmár, ne bolondozzunk

2016. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meg márciusban ismertük meg egymást.

De mi az hogy nincs tisztába az érzéseivel, egyszer eldönti hogy mi legyen másszor meg már nem azt gondolja a dolgokról, de nem tudja elmagyarázni, hogy most mi van

2016. máj. 29. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vezet jóra az ilyesfajta bizonytalanság.
2016. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!