Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen reménytelen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

Romantikus alkat vagyok . Nem-nem bu@is értelemben nézve

Az összes eddigi barátnőm utálta ezt vagyis ez jött le ( mind szőke kékszemű volt) valahogy ők fognak meg mind kinézetre mind szellemileg. Lehet hülyeségnek hangzik de akartam összejönni más lánnyal is de egyszerűen nem voltunk egyhullámhosszon. Őszintén nyugtassatok meg hogy vannak olyan csajok akikmek bejönnek a romantiikus fiuk. Mert kicsit furán jön ki mikor a csajhoz próbállok akármilyen romantikus gesztust intézni ő nemtudja kezelni a helyzetet próbálja de egyszerüen látszik rajta hogy nemtudja és a romi hangulat egy pillanat alatt eltünik 4 barátnőm volt eddig szoke plusz kekszemu de mind ilyen volt :/ nekem viszont egy olyan lányra lenne szükségem akivel mélyen eltudok beszélgetni vagy csak simán fekszek mellette és fogom a kezét hosszasan ölelem vagy melkasomon fekszik de eddig mindannyian ha olyan helyzet volt egyből vagy elvicelődték a témát vagy pedig smárolás petting stb. :| nagyon csajosan hangozhat amit leirtam de bocs , érzelmes srác vagyok. (egyhullamhosszas cucc értd félszavakból értjük egymás ugyanazokat szeretjük , ilyesmi)


2016. máj. 29. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs ez lemaradt 17f
2016. máj. 29. 22:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen eddig rossz lányokba futottál bele + jó tanács: ne csak olyanokkal barátkozz akiket leírtál


Megj.: Nem akarok bunkó lenni :/ de a kérdésed kicsit úgy hat mint egy félig nyavalygás félig pedig egy kérés hogy toljunk már neked ide egy (mivel konkrétan lányt nem lehet ezért) hirdetést, hogy "Romantikus 17 éves szőke kék szemű lány csak rád vár" :D

F/17

2016. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ez aranyos, 20 éves barátom is ilyen :) Jó persze sokszor szívesebben szexelne mint hogy beszélgessünk az ágyon, de nyugodtan meg tudok vele pendíteni mélyebb témákat is, és benne van abban is hogy csak feküdjünk és beszélgessünk. Sőt, mesét is szívesen néz velem ha úgy van :D Ő mondta ki először a szeretleket is, és néha sír ha nagyon hiányzok neki :) Szerintem nagyon aranyos az ilyen, én imádom :)

17/l

2016. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem kell ide tolni senkit. Nincs semmi problémám hogy összejöjjek valakivel csak jó kebne ha működne is
2016. máj. 29. 23:40
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Köszi a választ :)
2016. máj. 29. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!