Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen lehetséges? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehetséges? (Lent)

Figyelt kérdés
Állítólag a fiúnak ez volt az első nyelves csókja (a lánynak is, de az biztos). És ahhoz képest, amiket hallani az első igazi csókról, hogy nem kellemes, és esetlen, a fiú igazi profinak tűnt. Tudta, hogy kell pillanatok alatt bejutni, és utána mit csinálni. Túl tapasztaltnak tűnt. Létezik ilyen, vagy nem ez lehetett neki az első?

2016. máj. 31. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik... Barátommal is ez volt... Elöttem egy barátnője nem volt (ha csak az oviban nem szedett fel valakit😄) és minden csókja valami fantasztikus... Az elsőtől kezdve...


Tehát vannak ilyen tehetséges emberek.

2016. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezik. Én 16 évesen csókolóztam először a barátnőmmel, és én is elég jól tudtam hogy mit kell csinálni. Csak annyi volt, hogy néha összekoppant a fogunk.

F/17

2016. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2016. máj. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!