Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fel eve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de ittam es elcsattant egy Csok egy masik fiúval egy buliban?

Figyelt kérdés
Az a fiú nagyon hajtott ram de a baratom többször elküldte es Enis vagy 5x mondtam neki, hogy hagyja abba, de aztan elment a baratom es ez a fiú ujra lekapott es ha egy másodpercig is de engedtem neki. Nagykn bánom, elmondtam a barátomnak, kivsit szineztem, mert ha megtudja h engedtem neki, hiába kevés ideig ,dzakit, pedig en tenyleg sueretem. A fiú csinált egy kepet ahigy lekap es nem hajlando kitörölni es fenyegetőzik, pedig azt mondtam a barátomnak ,h azonnal elmentem a helyszínről , pedig vele buszoztam meg egy ideig . es igy megbicsajtott. De ha kiderül ??? 17/l Győr
2016. máj. 31. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#10: És akkor az feljogosítja a megcsalásra? Nem....
2016. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ribiriadó!!! megcsaltad, hazudtál is... milyen jövője lesz így a kapcsolatnak, ha már most ez van? nem szereted a barátodat, akkor nem lettél volna képes erre, a pasit rögtön felpofoztad volna és elmentél volna a barátoddal a helyszínről...
2016. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%

Édes istenem,minek kell ezt ugy felfujni?, egyetlen egy másodpercre el gyengült részegen

De tudom ti itt mind tökéletesek vagytok

2016. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
amit ajánlani tudok mondj el neki mindent mert hazugságra épülő kapcsolat nem kapcsolat és sokáig bűntudatod lesz. De ha szeretted volna a barátodat akkor azt tetted volna amit leírtáál hogy egyből elmész a helyszínről és nem az hogy vele buszoozol plusz ha engem valaki leakar kapni vagy hozzáér akkor a minimum egy tökönrugás
2016. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!