Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mekkora baj ha néha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora baj ha néha nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt barátommal, jön a nyár, mindegyikünknek más programja van, hetente általában 2x találkozunk (de pl ezen a héten 3-4x).

Én nem az a lány vagyok aki random puszikat nyom az arcára, nálunk fordítva van minden. Néha bizonytalan vagyok az érzéseimben de a szakítás eszembe se jut mert tudom hogy mennyire fontos vagyok neki. Még nem feküdtünk le, van hogy nem is csókolózunk mikor találkozunk (akkor sem ha ketten vagyunk csak), csupán puszi köszönéskor. Tudom hogy érzi rajtam, hogy valami van, azért nem akar kezdeményezni. De nem tudom hogy fogalmazhatnám meg. Ő alkalmazkodó, bármit megtenne értem. Úgy érzem, nem érdemlem meg (jogosan) az erőfeszítéseit.

18/l ő 20/f



2016. jún. 1. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Bízz magadban, aztán feloldódsz...


Csak hogy tudd, még 1-2 hónap max. amíg ezt csinálod, és látni fogja, hogy "nem tetszik neked", mert ugye kívülről kb. ilyen érzés ez a másik félnek..


Változtass, mutasd ki, hogy szereted... Akkor minden jó lesz :)

2016. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy te fontos vagy neki, de mi a helyzet a te érzéseiddel? Ha nem vagx őszinte hozzá, csak hülyíted, kihasználod. Nem hiszem, hogy jó ez így. Ha nem megy, nem kell erőltetni.
2016. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" mert tudom hogy mennyire fontos vagyok neki. "

És ő neked??? Önmagában az ,hogy te fontos vagy neki, nem indokolja a kapcsolatot. Csak ha kölcsönös.

2016. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj de nagyon imádom ezt a kifogást hogy "nem érdemlem meg", akkor legalább ha úgy leszel vele mondd meg neki őszintén mert ennél okádékabb talán csak az hogy "jobbat érdemelsz". Igen, indulatosnak tűnhet a válaszom mert már kaptam mindkettőt, és hidd el sokkal többre értékeli az ember ha őszinték vele, mert akkor tudja, hogy min kell változtatnia anank érdekében, hogy a jövőben sikeresebb legyen.
2016. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!