Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS tanács kellene! Elhagyott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS tanács kellene! Elhagyott a barátom, nem bírom neküle! Hogy szerezzem vissza? Nem akarom elfelejteni őt.

Figyelt kérdés
Arrol van szo,hogy megismertem egy sracot es nagyon jol megvoltunk.Aztan tobb napig nem it hiaba kerestem.Vegul annyit irt uzenetben,hogy hagyjam ot beken mert mindenkinek arrol pletykalok hogy mi ketten mit csinaltunk meg hogy en ot lehordtam mindennek!Ez hazugsag en senkinek nem mondtam rola semmit! Tobb hete csak irok neki de nem erdekli,hogy kapjam ot vissza? O nem csak egy fiu.Remalmaim vannak miatta nem tudok tanulni es az erzeseim nem kopnak.Hetek ota sirok!17 eves vagyok! normalis valaszokat elore koszi:)
2016. máj. 9. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy nagyon szereted, de gondold át egy kicsit!

Egy olyan srácról beszélünk, aki nem szembesített azzal, hogy valami probléma van, aki nem hallgatta meg az érveidet, hanem egyszerűen nem válaszolt és hisztizett, mint egy óvodás, hogy hagyjad békén. Akármit is hazudtak neki, a reakciója gyerekes. Tudom, hogy nehéz, de próbáld elfogadni, hogy de, ő igenis csak egy fiú, akinél millió sokkal jobb van. Előbb-utóbb találni fogsz olyat is, akivel meg lehet értelmesen beszélni egy ilyen konfliktust.


Ha nem tudsz másra gondolni, mint rá, akkor feledkezz a hobbidba, kezdj el egy új sportot, tereld el a gondolataidat. Meglátod, hamarosan könnyebb lesz, pár hónap múlva meg már el is felejted.

2016. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. És csak annyit mondott hogy o mar baratkent se szeret,mikor en kialltam vna erte akarmikor!O nez engem rossz embernek.Az a baj hogy en azt erzem addig nem tudok massal vagy a hobimmal foglalkozni amig nem zartuk le ezt a dolgot rendesen. Csak facen megirta, mert szerinte ez megoldas.
2016. máj. 9. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a maga részéről sajnos lezártnak tekinti az ügyet - kezeld te is úgy. Ha nem érdekli a te nézőpontod, akkor nem is érdemli meg, hogy tudja. Csúnya befejezés, de ő veszített többet. Te megérdemled, hogy végre magaddal foglalkozz helyette. :)
2016. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amiota vege minden apro dolognak tudok orulni.Koszonom szepen,hogy valaszoltal es nagyon kedves ember vagy:) ha en megerdemlem a boldogsagot,akkor teis:)!
2016. máj. 9. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen segítettem, erre való ez az oldal. :)
2016. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!