Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy az ex szakítás után minden barátot elvett tőletek és folytonosan csesztetett?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy igazi barátom volt őt elvette tőlem, de nem csesztet inkább kerül és ha meglát elmegy inkább a másik irányba
2016. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%

Volt bizony! Lassan 4 éve történt és még mindig nem tettem túl magam teljesen rajta.

Sajnos vannak emberek akik iszonyatosan gyorsak és manipulatívak. Mire felfogod, hogy egyáltalán mi történt már szét is hintett mindenféle pletykát és egyedül maradtál a fájdalommal...

2016. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom! :(

Velem is ez történt... Csak kb 5 hónapja. Nem tudom mit tegyek :(

Ment mindenkinek a zöld :)

2016. jún. 6. 17:57
 4/5 anonim válasza:
Könyörgöm, tini korban minek ilyennel foglalkozni? Komolyodjatok meg, majd utána menjetek párkapcsolatba, sokkal kevesebb probléma adódik szakítás után. Nekem tini koromban nem voltak különösebben párkapcsolataim, 3 vagy 4 de csak 1-2 hónaposak, egyik sem volt komoly, 3 éve kezdődött egy komoly kapcsolatom, ami azóta is kisebb-nagyobb zűrökkel (de ez nem igazából kapcsolati, hanem annál kicsit komplikáltabb probléma van a dologban) tart, bár most nem vagyunk úgy együtt, de mégsem csesztetjük egymást, meg semmi ilyesmi, beszélgetünk békésen. Bár voltak nagyon-nagyon komoly veszekedéseink is, de már ezek is megszűntek. A béke rabjai lettünk. :)
2016. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem 3 éve. Pár "barátomat" ellenem fordította, de vigasztal hogy most egyetlen egy barátja sincs :D
2016. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!