Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy fiú minden nap rámír,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú minden nap rámír, becézget és bókol, de egyszerűen NEM ÉRDEKLŐDIK irántam, akkor most érdeklem van sem?

Figyelt kérdés

Régen nagyon érdeklödő volt, még amikor megismerkedtünk, de mostmár meg se kérdezi h "mi volt ma" vagy "milyen volt ez és ez". Ez igazából pedig borzasztóan zavar. Amikor találkoztunk, akkor is szinte csak én kérdeztem, és úgy vettem le, hogy őt ez nem is zavarta, sőt fel sem tűnt neki a kínos szituáció. Fogalmam sincs, mit tegyek, mert én meg szívesen beszélgetnék vele.

Sokszor pedig nagyon bunkó, megint máskor pedig iszonyú kedves és aranyos.

Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek érdeklem vagy ez csak olyan "érdekkapcsolat"?



2016. jan. 23. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Meg akar kefélni ahogy én is tenném ha 14 elmúltál már XD
2016. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
#1 ennyire ne legyél már kanos.. :'D
2016. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Pedig kanos vagyok és dugnom kell. Ha ő nem vállalja, jöhetsz te is (ha csaj vagy).
2016. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amugy kérdező én is ilyen helyzetben vagyok és én se tudom hogy mi legyen.. :/ 2.válaszoló vagyok
2016. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen lány vagyok de én inkább kihagynám inkább csak a gyertyát tartom ;)
2016. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem, nem tartod. Gyertya pózban reszellek szét. Na írj rám, ez parancs! :)
2016. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te csak azt hiszed ;) írj te ;)
2016. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dick mi folyik itt?? :D Ebbül chatszex lesz...
2016. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz az ;) :D
2016. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De a kérdező kérdésére is válaszolva:

Én,ha észrevenném, hogy már nem olyan érdeklődő meg kb. nem kérdez semmit, akkor már nem keresném annyira... és kíváncsi lennék, hogy írna e vagy sem.

Én a helyedben nem élném bele magam annyira, hogy ebből szerelem lesz... :/

De ez csak az én gondolkodásmódom.

2016. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!