Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Véletlen fejbe rúgtam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen fejbe rúgtam a barátnőmet. Hogy engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal hülyéskedtünk és egy párnát rugdostunk fejmagasságba. Mikor barátnőm hirtelen futva bejött mert mutatni akart valamit, és én nem vettem észre és véletlen elég durván fejbe rúgtam. Utána azt mondta hogy semmi baj. Korházba nem akart menni, de elég hamar hazament és nem akarta hogy hazakísérjem. Mindent megpróbáltam hogy kiengeszteljem, és bár azt mondja hogy semmi baj mert baleset volt biztos vagyok benne hogy valami baj csak van. Mit csináljak hogy kiengeszteljem? Egyáltalán jóvá lehet ezt tenni?
2016. jún. 13. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A minimum az lett volna, ha adsz neki valami hideget a fejére, amit hozzá szoríthat, ha akkorát rúgtál.
2016. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ú, ha én lennék a lány helyében kellene némi idő, hogy lehiggadjak, de kb másnapra már simán röhögnék az eseten, és sajnálnám, hogy nincs róla videó. :D Szerintem holnapra már nem lesz semmi baj, de nem árt, ha még egy párszor bocsánatot kérsz. :)
2016. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy wellness hétvégére, biztos jót tenne neki....
2016. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hány évesek vagytok, milyen komoly ez a kapcsolat?
2016. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!