Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem foglalkozik velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem a barátnőm, elhagyjam? 19/f

Figyelt kérdés

egyszerűen félszavas válaszokat ad, mindig ő róla szól a beszélgetés.. bár én mindig kérdezek felőle ő sosem teszi.

lelkesen irok neki ő meg full lekezelően ennyi ,hogy "tudom". Hát ebből kezd már elegem lenni.

Igaz érettségi előtt vagyunk mindketten de nem kéne parasztnak lenni a masik elott.

Ugyhogy sztem mostantol le fogom latvanyosan szarni.hatha eszreveszi magat mar elegem van h mindig minden rola szol és szinte semmi törödést nem kapok.



2016. jún. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő megunt téged, le akar rázni, ha leszarod csak neki lesz jobb. Szerintem szakíts vele.
2016. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg szakitani kene.
2016. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele együtt?? Nem lekell szarni ,hanem ott hagyni amikor ilyen p**ca ként viselkednek akkor álltalában már megcsaltak. Szerinted megérdemel bármennyi figyelmet is?? huu most őszintén szólva felk*rtam magam, mert én is voltam így rohadt kínos az egész helyzet legszívesebben a fejét levágtam volna sokszor...a tipikus tini pi*ca párkapcsolatban helyzetet írtad le..
2016. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sidel válasza:

Mi lenne, ha megbeszélnéd vele? Lehet, észre se veszi mit művel. Nem mintha ez egészséges dolog lenne... az érettségi azért meg tudja viselni az embert, míg rá nem jön, milyen egy vizsgaidőszak... de azt meg ugye csak később tapasztaljuk meg.

Te érzed, hogy ér-e neked annyit a lány, hogy normálisan megvitasd vele a dolgokat és esetleg kibéküljetek. Az is lehet, hogy tényleg nem érdekled, akkor is szerintem jobb, ha rendesen megbeszélitek, minthogy megvárod, míg észreveszi magát. Van, aki nehezen kapcsol...


22/l

2016. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szerintem várj az érettségi végéig. Egy törés csak rontaná mindketőtök koncentrációját :D

Szóval szerintem várd meg az érettségi végét. Hátha akkor lenyugszik, mert én is pont ilyen voltam :D

2016. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mióta vagytok együtt?
2016. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 hónap
2016. jún. 15. 23:10
 8/8 anonim válasza:
hagyd hogy kicsit kapkodjon utánad "szard le" egy kis időre és ha netán azzal jönne hogy nem foglalkozol vele akkor nyugodtan mond meg neki amit most ide leírtál
2016. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!