Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon sokan ellenzik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokan ellenzik a kapcsolatunkat. Hogyan tudnám jobb belátásra bírni őket?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és meleg. Barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt és bár nem szoktuk "hirdetni" magunkat mások előtt, de a legtöbb ismerősömtől csak negatív dolgokat kapom. Folyton lenéznek miatta.

Valamint szüleimnek szokásuk, hogy nem kopognak, mielőtt bejönnek a szobámba, hiába szóltam nekik, és egyszer anya pont akkor jött be, amikor barátommal szeretkeztünk. Azóta ő is csak bunkó módon képes viselkedni, holott ő is hibás, mert alap, hogy nem kéne betörni akárkire csak úgy.


Szóval nagyon sok ember ellenünk van és beszólogatnak meg hasonlók. Nagyon rosszul esik és már nem tudom, mit tegyek..


2016. jún. 14. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarorszag! Sajnos itt ilyenek az emberek hogy nem fogadjak el a massagot...itt is tenni kene ezert. Amugy meg igazabol nem tudsz mit csinalni,anyuddal beszeld meg a dolgokat normalisan(ne bunkozz,legy kedves),a tobbi ember velemenyre meg magasrol tegyel!! Ez a te eleted ,te boldogsagod es nehogy mar mas akarjon bele szolni a sajat eletedbe! Ne foglalkozz veluk! :)
2016. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te se fogadd el az előítéletes embereket!
2016. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szard le masok velemenyet es zard a szobad ajtajat!
2016. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De eleg sok orszagba mar tesznek ezert! Es minden ember szabad ahogyan szabadon gyakorolhat vallast,ugy a sexualis vonzodasai is legyenek szabadok. Akinek meg nem tetszik annak nem kell neznie!! Hogyha o a sajat nemehez vonzodik az miert faj masnak?? Mi koze van ehez masnak?? Eleg felhaborito ,es az az undorito hogy valaki lenezi a massagot!
2016. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy ne foglalkozz olyanok véleményével, akik ellenzik a kapcsolatodat, nem helyénvaló a hozzáállásuk. Olyan, mintha nem lenne sikeres a saját magánéletük, és fájna nekik, hogy te boldog vagy a pároddal, aki ráadásul veled azonos nemű. Ezek az emberek általában elsősorban magukkal nincsenek kibékülve. Ne te legyél szomorú miattuk, magukat minősítik. Azért, mert meleg vagy, semmivel sem vagy kevesebb, mint egy hetero. Sok ember sajnos úgy fogja ezt fel, mintha valami jellemhiba lenne... Nem a középkorban élünk, meg kéne tanulni mindenkinek elfogadni, ha valaki más. Vállald fel önmagadat, és a barátodat. Ha a rosszakarók azt látják rajtad, hogy nincsenek rád hatással, meg fogják unni a beszólogatást, ők lesznek idegesek ha eredménytelenül dumálnak. :D

17/L(hetero)

2016. jún. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!