Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet esélyem egy rockos lánynál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy rockos lánynál?

Figyelt kérdés
Én nem igazán szeretem a rockot se az animét pedig a legtöbb szabadidejét ez tölti ki. Nem ítélem el egyiket se, de nem mozgat meg. Inkább a pc környékén vagyok jártas és zene stílusom is más. De nagyon tetszik és nem tudom hogy ezek őt mennyire zavarják. Ha van köztetek olyan lány aki magára ismert a fenti sorok alapján annak mi a véleménye erről? 15F

2016. jún. 21. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell rockernek lenned! Az csak szerintem valamiféle +, mert hát tudtok miről beszélni és mehetek közös koncertekre meg ilyenek.. Szeintem esélyed lehet nála .-.
2016. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem muszáj azt szeretned amit ő. Hisz az az ő egyénisége, őt az jellemzi. Milyen közel álltok egymáshoz? Szerintem nem okozhat az gondot, ha nem szereted az animéket és a rockot.. Légy hozzá kedves, őszinte, udvarolj neki :D Keress témákat amikről beszélhettek. Nem sok segítséget adtam, de azért szurkolok nektek :3
2016. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia! Ahogy látom egy korúak vagyunk és szereted az animét de a nemedre nem sikerült rájönni de lényegtelen. Lehetne még egy kérdésem? : Én próbálkoztam nála és úgy vettem észre (meg masok is mondták) hogy bejövök neki. De amint hozzá értem, vagy akár csak a kezét megfogtam egyből ellenkezett. De mondta is hogy nem szereti hogy ha simogatják stb. szóval perverznek gondolja ezeket a mozdulatokat és ezért ellenkezik? Vagy ha kozelebb kerülnénk akkor már nem ellenkezne?
2016. jún. 21. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha összejöttök téged tuti kifog idegelni azért, hogy ezt meg azt nézd meg... Egy idő után esetleg ő is változhat meg te is... de az is lehet egyikőtök sem változik. Én azon az elven vagyok, hogy a zenei ízlésnek azonosnak kell lennie, vagy más szabad idő töltésnek. Különben kiidegelitek egymást egy idő után. :(
2016. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha pont ellenkezőleg? Legalább tudunk egymásnak újat mutatni.
2016. jún. 21. 17:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Zenei ízlésen vitatkozni pont butaság. :D Rocker + gamerként én is nagy előnyben részesítem ha egy pasi ezekkel foglalkozik, de ha nem, az se kizáró ok. Annyi minden van a világban, miért ne lehetne más hobbit is találni, amit mindketten szerettek?

Ha nem kedveli, hogy hozzáérsz, annak több oka lehet. Elképzelhető, hogy csak zárkózott, de az is lehet, hogy nem egy ölelkezős emberke amúgy sem.

Az "ellentétek vonzzák egymást" dologról meg annyit, hogy nincs két egyforma ember, de ha valakik totálisan különböznek, annak a kapcsolatnak nem sok jövője van. Most nem hobbira vagy apróságokra gondolok, hanem komolyabb dolgokra. Életmód, világnézet, stb...

17/L

2016. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó lánynak Rocker+Gamer pasiként üzenem hogy írhatna, mert nem hiszem el hogy van ilyen lány és mindjárt lefordulok a székről :D
2016. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rozsda~RUST ***** válasza:
Ha aztmondod rá , hogy rockos akkor semmi esélyed sincs szerintem. A haveribájimat én is szoktam simizni , ölelni , megpuszilni , de nem olyan helyeken és nem is nagyon érzek iránta kéztetést. Ők is tudják , hogy nem azért csinálom. Igen , majd fog neked küldeni egy youtubra való zenét , hogy awww , de jó. 15/metalhead legényző
2016. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a Rockos engem is kiakasztott.:D Inkább Rocker. 15 éves Rocker lány vagyok. Engem nem zavarna. De elvárnám hogy ne szapulja a zenei ízlésem és ha mutatok neki valamit pl egy számot akkor tiszteljen meg azzal h meghallgatja velem mindenféle pofa vágás nélkül. Mert engem kikerget a világból mikor valaki olyanokat kérdez hogy ilyet hogy lehet hallgatni vagy azt mondja h ez borzalmas meg hasonlók.

Mondjuk ezek csak a belső dolgok. Mert külsőleg lehet inkább a Rockerek,Punkok,Metálosok jönnek be neki. De simán meg lehet próbálni.:)

2016. aug. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rocker vagyok..nekem nem a legfontosabb hogy az illető rocker/kocka legyen persze mondjuk előny lenne mert közös lenne az ízlísünk de ez egy más téma :S csak tudj vele elbeszélgetni rendesen és ne gyalázd az ízlését! :D 14/l
2016. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!