Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok titeket ez zavarna, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket ez zavarna, ha a baratotok ezt csinalna?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alkoholista, de heti 2-szer ritkan 3-szor, amikor az egyik baratommal vagyok, megiszunk par sort, vagy Whiskey-t iszunk illetve elszivunk egy szivart. Exem nem engedett semmit, akkor is csinaltam, de, csak azert, mert neha szemet volt velem. Ti engednetek a baratotoknak, hogy igyon?
2016. jún. 23. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedném neki, 19 éves, amíg mértékkel teszi nem gond. De a szivarnak/ciginek nem örülnék annyira, sok parti dohányos szokik rá és egy bagóssal nem tudnék együtt lenni. Büdös lesz tőle a keze, rossz lesz a foga és szeretném még ha velem lenne több év múlva is a cic meg ennek rontja az esélyeit.
2016. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
47%
Ha mindenáron alkoholista társat szeretnél, esetleg te is az akarsz lenni, akkor ne zavarjon. Manapság úgy is trendi alkoholizálni.
2016. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem engedély kérdése. Ő egy olyan fiú, aki ezt szereti. Nem a főnöke vagyok, vagy az anyja, hogy parancsolgassak neki. Engem mondjuk zavarna, ha valaki szivarozna/bagózna, de éppen ezért nem is jövök össze ilyen fiúval.
2016. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ,olyat lányt ,akinek ezek alap dolgok egy srácban.
2016. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De, ha valaki fogat mos minden nap, akar ketszer is, akkor nem lesz baja a foganak.
2016. jún. 23. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
De lesz képzeld el, csúnya sárga lesz meg kihullik:) A füstöt és a meleget nem lehet kimosni belőle.
2016. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze nem pár év után, de 10 felett már lesznek látható következményei.
2016. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lenne a barátom, ha heti 3x iszik.
2016. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miert nem?
2016. jún. 24. 22:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert utálom az alkoholt meg a részeg emberektől rosszul vagyok. Nyilván azt nem tudom, hogy rotyogóra vágod magad ilyenkor vagy csak mosolygósra iszod magad, de az mindegy. Félreértés ne essék, ha elmegyünk vhova én is iszok egy két felest a társasággal de azt is ritkán. Viszont a heti 2-3 italozást te ezekszerint normálisnak érzed?
2016. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!