Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok titeket ez zavarna, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket ez zavarna, ha a baratotok ezt csinalna?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alkoholista, de heti 2-szer ritkan 3-szor, amikor az egyik baratommal vagyok, megiszunk par sort, vagy Whiskey-t iszunk illetve elszivunk egy szivart. Exem nem engedett semmit, akkor is csinaltam, de, csak azert, mert neha szemet volt velem. Ti engednetek a baratotoknak, hogy igyon?
2016. jún. 23. 23:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ritkan, talan egy honapba ketszer van, hogy "bebaszunk", nem szoktam sokat inni. De en teljesen normalisnak tartom, heti 4 kemeny edzes, vagy eppen munka utan. Nem iszom, csak ugy. Ha nem lenne miert, akkor nem lenne jo, unalmas lenne.
2016. jún. 25. 18:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Az legalább már jobban hangzik hogy nem elhajlásig iszol :D de véleményem ugyanaz, zavarna. De hát úgysem változtatsz a kedvéért sem, úgyhogy mindegy is hogy zavarja-e. :D
2016. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!