Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatom van, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van, szerintetek van okom rá?

Figyelt kérdés

Hétvégén bulizni voltunk a barátommal meg a haveri társaságával. Ott összevesztünk, majd "elhagytuk egymást", én közben találkoztam ismerősömmel, aki szintén a barátjával volt, így velük voltam. Ők egyébként nyitott kapcsolatban vannak asszem, el szoktam beszélgetni a pasival, de nem akarok tőle semmit. Beszélgettünk, aztán mondta hogy én amúgy bejövök neki és meg akart csókolni, illetve kérdezte hogy szerintem jó pasi-e. Mondtam neki hogy jó pasi, jót lehet vele beszélgetni, de nem akarok tőle semmit, amúgy sem csalnám meg a párom, de az ismerősömnek sem akarok rossz érzést okozni. Lényegében ennyi történt.

Utána még beszélgettünk, illetve mondta, hogy elmesélte a párjának, hogy mi volt az este (gondolom ez amit beszéltem vele), és hát most kicsit bűntudatom van... Tudom hogy nem csináltam semmit, de kicsit mégis rosszul érzem magam... Én a páromnak amúgy nem mondtam el, hogy meg akart csókolni a srác, mert nem akartam balhét, egyébként sem beszélek vele sűrűn, csak évente 1-2x.


2016. jún. 14. 01:11
 1/5 RRR ***** válasza:

nincs

nem te akartad őt,hanem ő akart téged megcsókolni

nagyon nem mindegy

2016. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell, hogy bűntudatod legyen.
2016. jún. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább tiszteletreméltó, hogy képes voltál nemet mondani :) Nincs semmi baj.

F

2016. jún. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hagytad volna hogy megcsókoljon akkor lehetne bűntudatod, de nem tettél se..i rosszat.
2016. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább legyél büszke magadra!

Egyszer egy volt osztálytársam, aki a nők kedvence volt világéletében egy buli után hazakísért (pontosabban egy irányba mentünk, és mivel belelendültünk a beszélgetésbe, jött velem tovább, szóval nem volt direkt kísérés jellege). Én akkoriban távkapcsolatban voltam. A volt osztálytársamnak is volt barátnője, nyíltan vállalta a kapcsolatát. Amikor hazaértem, a pasi meg akart csókolni, megkérdezte, hogy mi lenne, ha kicsit megcsalnánk a párjainkat. Elutasítottam, pedig amúgy vonzott is, de a párom járt a fejemben. Utána nagyon büszke voltam magamra, hogy bár erős volt a csábítás, nem tettem meg.

2016. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!